Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Honnan jön ez az új hülyeség,...

Honnan jön ez az új hülyeség, hogy papírok nélküli lóval nem lehet oktatni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de erre kíváncsi vagyok.

Ahova én járok, ott papíros lovak vannak, de az oktató a szemem előtt jelentette be egy finnyás csládnak, hogy nem a papírok számítanak (mert mikor azt mondta, hogy a lovak felmenői nem nemzetköziek híresek, elkezdtek finnyáskodni)...

2013. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hivatalosan bejelentett helyen, ahol számlát kapsz kézhez, elviekben nem oktathatnak olyan lovon, ami hivatalosan nem létezik, tehát nincs sütve és/vagy chippelve, mert az a ló, mint említettem, hivatalosan nem létezik, úgy meg könnyű támogatásokat felvenni, hogy azt mondom, hogy egy random xy lovon oktattam tegnap 30 embert is...

Az mindegy, hogy milyen felmenői vannak, nem kell, hogy egy hobbilovacskának 6 generációig olimpiai bajnokok legyenek a szülei, egy iskolalónak meg főleg szükségtelen az ilyesmi.

2013. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az új szabály szerint, nem hogy papírnak kell lennie, hanem ismeretlen származású se lehet. Tehát ha te 0ásra besütteted akkor sem oktathatsz vele! Ezek mellett 5 évente az iskolalovaknak alkalmassági vizsgát kell majd tenniük! Terápiás ló nem lehet 5 évesnél fiatalabb és csődör sem! Eléggé agyament dolgot találtak ki már megint a "fejlesszük a lovas társadalmat" címen. Jah és lovardát vagy lovasiskolát minimum 5 lóval lehet csak üzemeltetni!
2013. aug. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezek megint olyan szabályokat ,amik csak papíron lesznek,gyakorlatba meg sehol.Hány lovardába adnak számlát? Sehol . Most is hány származásnélküli lóval oktatnak.....
2013. aug. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!