Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a kancákról?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok mások milyennek látják őket.Mindenféle választ köszönök!

[link] Jpg [link]


[link] /ny_rv_ge_117_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg



2013. aug. 30. 19:06
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Áh, nem tudom miért nem nyitja meg, próbálom újra...


[link]


[link]

2013. aug. 30. 19:10
 2/18 kicsimelcsi ***** válasza:

Nekem tetszik,főleg a feje :)

Nagyon aranyos,tiéd?

2013. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mert elsőre szóközt tettél a .jpg közé :)

Nem a legjobb képek ezek amúgy egy ló "minősítéséhez", az igazi képen a ló egyenesen áll, felszerelés nélkül, négy lábra terhelően, oldalról fotózva, és ezen túl jön a lovassal kép - hasonló lenne, de mégse.

Amelyiken ülnek, arra ráférne egy körmölés, a lábai nem a legjobbak, a másik sem egy meseszép ló igazából, értve ezt úgy, hogy nem egy tenyésztésbe veendő elit sportlovat látok magam előtt, de hobbi célokra tökéletes, nincs igazán komoly hibája. Kicsit alulizmoltak, a nyakuk sem a legszebb, pont emiatt, lovas alatt sem a legjobb az a nyaktartás.

2013. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nyáron nem volt elég időm foglalkozni velük napi szinten, majd most jövő héttől belevetem magam, szóval izom tényleg nincs rajtuk.És igen, amelyiken ülök, a kovács most fog jönni mert kb 2hónapja járt nálunk, csak nehéz elérni.Ő egyébként egy 16éves magyar sportló, de csak hobbicélra, és tenyésztésre.A másik süttetlen, származás "nélküli" sima hobbipaci.
2013. aug. 30. 19:22
 5/18 anonim ***** válasza:
Jópofa kis hobbilovak.
2013. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

az első képen ami van,nem a legjobb felépítésű. Feje aránytalan a nyakához viszonyítva, gyenge szarvasnyaka van.


A másiknak nem a legjobb a hátulja,lehet csak a hosszú körme miatt is csalóka a kép.

2013. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Rakok még pár képet ha van kedvetek nézzétek meg, talán ezeken mást mutatnak.


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. aug. 30. 20:05
 8/18 anonim ***** válasza:
Szia:) Az első képen amikor a hátán ülsz nagyon szép formás kanca. Látszik hogy edzett, szép nagyon! Megkérdezhetem, hogy milyen fajtájú ló? :)
2013. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó.De nincs edzésben a képen, mert ma készült, és egész nyáron csak tengtek a karámban. Ősztől van időm foglalkozni velük, mert 1hónapja volt egy kézműtétem,így elmaradtak a nagy edzések...

16éves magyar sportló, elég jó telivér ősökkel.Toborzó nagyapával, és Ramses ükapával.

2013. aug. 30. 20:15
 10/18 A kérdező kommentje:
De komolyabb céljaim nincsenek velük, azért lette véve mert van egy beteségem ami miatt sorvadnak az izmaim, és a mozgás fontos.Mondjuk a sportlótól szeretnék egy csikót, egy hannoveri méntől vemhes pillanatnyilag, úgyhogy reménykedem :)
2013. aug. 30. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!