Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

[link]


Érdemes lenne megvenni?



2013. szept. 4. 17:19
 1/3 Laura012 ***** válasza:
Nekem tetszik szerintem jó bár egy kicsit drága de ahhoz képest amilyen hatást fejt ki ahhoz képest nem is drága viszont ha tényleg nyereg nélkül szeretnél lovagolni és lóbarát akkor sztem vedd meg mert érdemes!
2013. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt, hogy parasztvakítás. A leírás 95%-a süket duma, ilyet én is tudok neked most írni 2 perc alatt, úgy eladom neked a régi takarónkat, amelyet kiszanáltunk és már csak festéskor a bútorok védelmére használunk, hogy ihaj. Rámondom, hogy ez a legújabb hiperszuper lóhátkímélő találmány, és hárommillió forintba kerül, blablabla.


Én biztos nem venném meg azt, amit linkeltél. Vagy lovagolj szőrén, vagy rendes nyeregben, de az ilyen átmeneti pikuláknak semmi értelmük nincs.

2013. szept. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sz@r. Tessék megjegyezni, hogy amiben nincs váz, az nem nyereg, hanem csak egy szivacsdarab, és annyit is ér. Egyszerűen képtelen elosztania terhelést a ló hátán, innentől fogva akár szőrén is ráülhtesz, és az legalább ingyen van, sőt, ha kikönnyítesz már többet tettél, mitnha ebben az izében ücsörögsz.
2013. szept. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!