Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mikulic csüdsömörre? Tapasztalat?

Mikulic csüdsömörre? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Valaki javasolta, és azt szeretném kérdezni, hogy mennyire lenne nekem szükségem belőle? És ezt milyen áron kaphatnám meg?

2013. szept. 5. 22:14
 1/7 A kérdező kommentje:

Ilyen a lába, ilyen kemény bőrcsíkok vannak ott neki

DSC_4770_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2013. szept. 5. 22:17
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, itt a rendes link

[link]

2013. szept. 5. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá, de itt már a javulófélben lévő sömörre ajánlják (5. válasz): http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__1689989-milyen..

Ez nagyjából egybevág az én elképzelésemmel, előbb én is mindenképp fertőtleníteném valamivel, és minden nap átmosnám, akár többször is, ugyanis legjobb tudomásom szerint a mikulicz kenőcs hámosító, illetve kicsit puhít is, ezért nem szakad fel olyan könnyen a varosodó seb. Viszont mikor már ezt használod, szólj, hogy sok kell, mert lóra kéne, különben alapból egy elég kis adagot kapsz, ott helyben keverik ki neked a patikában.

Esetleg az még működik, hogy enyhe szappanos vízzel átmosod a sebet, majd fertőtleníted, utána átkened a mikulicz krémmel.

Egy tetanuszt adass be a lónak.

2013. szept. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom a képet, erre simán mehet mikulicz.
2013. szept. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mehet. A gyógyszertárban több kiszerelésben is kapsz, én nagyobb tégellyel szoktam venni, mert másra is jó és nem romlik meg, eltartható sokáig.
2013. szept. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó, köszi a válaszokat, és milyen árban kapok ilyet?
2013. szept. 6. 11:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez biztos csüdsömör, mert inkább úgy néz ki mint aki kötélbe lépett, de jó a mikulic
2013. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!