Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meg korának kell lenni hogy...

Meg korának kell lenni hogy zsoké lehessek?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit aki tudja válaszoljon gyorsan!

2013. szept. 7. 10:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nyelvtanilag értelmezhetetlen a kérdés.



mekkorának! így kell helyesen írni. a zsokéskodás mellett kezdj hozzá a nyelvtan tanuláshoz is.

2013. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
na de mekkora egy zsoké magassága amugy 5-ös voltam és vagyok nyelvtanból de most nem ez a lényeg
2013. szept. 7. 11:01
 3/17 anonim ***** válasza:
A magasság nem nagyon számít 50 kg-ig szoktak zsokék lenni nyilván ehhez az ember nem 2m-es ha nem 140-160 cm (vagy a testsúlynak megfelelő).
2013. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
mert úgy hallotam hogy 150-155-ig lehet de ha belegondolok az akkora mint 4 osztálytársam és én hetedikes vagyok!akkor a súly számít csak az nem gáz ha 170 cm magas vagyok??
2013. szept. 7. 13:55
 5/17 anonim ***** válasza:
Csak a súly számít, de ha anorexiásnak kell lenned miatta, annak nem fognak örülni, ez olyan sportág - mint az összes sport -, amihez fizikum is kell azért, fizikai jelenlét.
2013. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Szia!

Nem ajánlom, hogy zsoké legyél. Én is hetedikes vagyok és élek halok a lovakért. Eddig azon álmodoztam, hogy én zsoké szeretnék lenni és milyen jó....

Egyik nap az edzőmmel beszéltem erről és azt mondta, hogy nem jó zsokénak lenni, mert egyrészt nem az a háttér amit látunk a Tv-ben vagy a nézőtéren. Ott komoly dolgok vannak. Mint például, ha valaki azt mondja neked, hogy te most NEM nyerhetsz akkor ott nem nyerhetsz, mert volt már olyan, hogy mégis nyert a versenyző és a lovat ölték meg! Nem a te lovad ezért nem szólhatsz bele.

Másrészt pedig nagyon gyorsan mennek a telivérek.

Ezt én nem az álmod széttöréséért írom, csak gondoltam, hogy ezt azért leírom. Amúgy olyasmi lehet a súlya amit írtatok. Ha mégis szeretnél zsoké lenni akkor ne az legyen, hogy egy nap egy túrós táskát eszel, mert már ilyen is volt.!

Lovas sportokban azért ajánlom a dijlovalást. Ott vannak magasak is. ;)

2013. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ötös??? wtf.
2013. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
igen ötös!!ám ha nem is lehetek az lovagolhatok úgy mint egy zsoké nem??
2013. szept. 25. 12:16
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha "túlsúlyos" vagy, akkor lovagolhatsz, mint munkalovas telivéreken, vagy lehetsz más sportágban hivatalos versenyző (ügetőn hajtó, vagy ha nem lósport, akkor lovassportokban még mindig rengeteg lehetőség van):
2013. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem csak nagyon magas 170-cm és a súlyom 52 kg!!de csak úgy hogy nem az a szakmám csak játékból??
2013. szept. 25. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!