Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hajdú-Bihar megyében keresek...

Hajdú-Bihar megyében keresek telivér istállókat, leginkább olyanokat ahol edzéseket lehet venni idegeneknek is! Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok álmom az, hogy zsoké legyek de az én istállómban ahova én járok ott nincs angol telivér!! Ezért szeretnék elmenni valahová máshova! Előre is köszönöm a válaszokat!!!
2013. szept. 7. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tréningistálló, amennyire én tudom, csak Pesten és Dunakeszi-Alagon van, ez nem zárja ki, hogy esetleg valakinek van otthon telivére, és ha vagy futtatja, vagy már nem, de nincs átlovagolva, mert csak csikóztatja, stb. - lovasok.hu-n anno volt ilyen eladó hirdetés legalábbis.

Konkrét egyedeket nézve én Debrecenben össz-vissz egy ügetőről tudok, legalábbis most hirtelen annyi jut eszembe, de ő is hátasnak van használva, az a ló a Kartácson szokott állni. Az Aranykapunak (Hajdúböszörmény) talán van telivér ménük, mert szoktak telivérezett lovakat is tenyészteni, de azok biztos, hogy át vannak lovagolva. Lovagoltatással foglalkoznak, de ők ugróban és díjloviban próbálják ki a lovaikat.

2013. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jelentkezz továbbtovábbtanulásra a zsokésuliba(Jeriko Gimnázium),ott kollégium is van.Szakmai gyakorlat Alagon,a tehetségesek lovagolhatnak versenyben is.

Ahhoz,hogy zsoké legyél,versenyistállóban kell lovagolnod és dolgoznod.Amatőr lovas lehetsz úgy,ha Alagra vagy Pestre bejársz lovagolni.

2013. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!!! Igen én is csak Pesten találtam ilyen istállót!! A továbbtanulással pedig az a baj, hogy mesze van a suli és a szüleim nem engednek oda, ezért akartam úgy csinálni, hogy eljárok egy ilyen istállóba!!
2013. szept. 8. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld rábeszélni őket.Végül is a te jövődről van szó.

Versenyezni meg csak Pesten tudnál.

2013. szept. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen!! Próbálom de mindig azt mondják a szüleim, hogy "majd meglátjuk"!! Azért köszönöm a biztatást :)
2013. szept. 9. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked is tudnod kell azt,hogy ez egy nagyon nehéz hivatás.Gondolok itt a koplalástól kezdve a nem kifejezetten IQ-titán és nem egyszer alkoholista kollégákra.A lovi itthoni helyzetére stb.Nagyon sok zsoké barátom halt meg 50 éves kora körül,bár főleg a pia miatt.
2013. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!