Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Heti hány órát lovagoljak?

Heti hány órát lovagoljak?

Figyelt kérdés
Hetiszer hányszor járjak lovagolni ahhoz , hogy nagyon jól tudjak lóvagolni ? én heti 3x alkalómra gondoltam az elág?
2013. szept. 7. 12:51
 1/7 A kérdező kommentje:
*lovagolni , sorry
2013. szept. 7. 12:51
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ.

Milyen gyorsan szeretnél megtanulni?

1 alkalom milyen hosszú? stb.

Sztem 3x1 óra elég lesz egy év alatt simán megtanulsz lovagolni úgyhogy terepre is mehetsz ha egy jó edződ van.

2013. szept. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ a legjobban, hogy mennyi pénzed van rá.

Ha jól állsz anyagilag, akkor akár minden nap mehetsz, ártani nem árt, én sajnos csak heti 1-2 alkalommal tudok menni. De akkor 2 "órát".

2013. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
minden nap nem tudok sajna menni a pénz nem gond ! mert a tesomat is el kell vinni edzésre és hétfön meg nincsenek! hát most a következő óra lesz 50-50 perc
2013. szept. 7. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Heti 3 az reális. Aztán ahogy fejlődsz ... De ettől még sokat kell tanulni a "nagyon jóhoz"
2013. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen tudom csak az a baj , hogy hétfön be van zárva és a tesomnak pedig kedden,szerdán,csütörtökön edzése van ezért én csak pénteken,szombaton,vasárnapon tudnék menni:( meg tán akkor amikor apa is itthon van mert akkor anya viszi a tesomat engem meg a apa
2013. szept. 7. 15:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Heti 3 teljesen jó, de persze a "nagyon jó" az azért viszonyítás kérdése, mert nem mindegy, hogy Nemzetek Díjára készülsz, vagy "csak" Országos Bajnokságra, az sem, hogy díjlovaglásban, ugróban, vagy más szakágban, és így tovább. De heti 3 edzéssel már elég dinamikusan lehet fejlődni, és főleg egymást követő napokon onnan tudod folytatni, ahol előző nap abbahagytad, nem felejtesz, még benne vagy szinte az egészben, stb., szemben azzal, aki két-három hetente egyszer téved be egy lovardába, és akkor se mindig ugyanahhoz az edzőhöz.
2013. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!