Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez most akkor hogy is van?

Ez most akkor hogy is van?

Figyelt kérdés
aszt olvastam itt hogy a ló megmutatja hogy milyen ember vagy amikor lovakközelében vagyok szelíd és gyengéd vagyok de amikor meg nincs ott a ló hajlamos vagyok kiabálni de mióta lovagolok már kevésbé?
2013. szept. 7. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A ló közelsége megnyugtat,mivel ez egy életforma és ilyenkor elfelejtődnek pár órára a hétköznapi iskolai,munkahelyi problémák stb. Ilyenkor sokkal nyugodtabb,türelmesebb az ember. Egyébként ló jelenlétében nem is szabad idegesnek lenni,mert átragad rá. Néha nekem sem sikerül betartanom,de amikor lovagolok tény,hogy nyugodtabb,felszabadultabb vagyok.
2013. szept. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
11 éves vagyok és a suliban sokszor csúfolnak mert a fogam kicsit kijebb van mert kicsi az állkapcsom ! és ez nagyon feszülté tesz de a lovak közelében minden elmúlik
2013. szept. 7. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:

ez minden hobbinál így van amit nagyon szeret az ember

valaki akkor nyugszik meg, ha kint ül a tóparton és horgászik, valaki akkor, ha a műhelyben szerelget

a lényeg az, hogy minden embert megnyugtat és felvidít ha azt csinálhatja, amit szeret

2013. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!