Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jobb ha egy-két számmal...

Jobb ha egy-két számmal nagyobb lovaglócipőt veszek?

Figyelt kérdés

Amikor még kisebb voltam vettünk egy gumi lovaglócsizmát, de úgy hogy 1-2 számmal nagyobb volt a lábamnál, mert azt hallottuk hogy így kell csizmát venni elvileg így kényelmesebb:DD

Most szeretnél venni egy lovaglócipőt, de nem tudom hogy akkor most milyen méret is kell, amilyen a lábam (37-es) vagy vegyek nagyobbat?:D



2013. szept. 8. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lötyög a lábadon jobbra-balra, és rendesen le se tudod nyomni a sarkad, nem ott fekszik benne a lábad, mint kéne, nem lesz kényelmes. Olyat vegyél, ami zoknival együtt jól illeszkedik a lábadra.
2013. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én számmal nagyobbat szoktam a kelleténél, így vastagabb zoknival is beleférek, meg ami pont az én méretem, az valamiért egy-egy hosszabb túrán csúnyán feltört. De próbáld fel, ha kényelmes, nem kell nagyobb.
2013. szept. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha még nősz, akkor érdemes picit nagyobbat venni, hogy ne nődd ki olyan hamar - addig majd aláveszel 2 zoknit, hogy ne lötyögjön a lábadon.

Ha már nem nősz, de fázós a lábad, akkor is vehetsz picit nagyobbat, hogy a több zokni télen aláférjen.

2013. szept. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem úgy van, hogy a lovaglócipőm az pont a méretem, nekem így kényelmes. Volt ami szintén a méretem volt, hosszra, de oldalirányban lötyögött, azt nem szerettem ennyire.

A téli csizmám kicsit nagyobb, így a vastag zokni is aláfér.

2013. szept. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!