Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek a FunRide nyergek...

Szerintetek a FunRide nyergek milyenek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy nyerget, amit kinéztem az üzletben egy feket angolnyereg ami funride márkájú,szerintetek milyen minőségű? Esetleg személyes tapasztalat?

2013. szept. 9. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne, egy Stübben vagy Prestige minőség, én inkább egy használt, de márkás, jó minőségű nyeregben gondolkodnék, valószínűleg annyiért, amennyiből az kijön, egy sokkalta jobb márkájú, évtizedekig használható, jól kiült nyerget kapsz. Azonban ha újonnan akarsz venni, akkor jó lehet épp ez is - bár olyan hosszú élettartamot ne várj tőle -, de elsődlegesen úgyis az döntsön, hogy egyáltalán jó-e a lovadra, mert ha nem illeszkedik megfelelően, akkor nagyjából kuka az egész, azon semmi sem segít onnantól. Maguk a FunRide nyergek amúgy kényelmesek, egyes márkákkal ellentétben ha jól illeszkedik a lóra, akkor jó eséllyel nem is fogja feltörni azt (ismerősöm lovát egy látszólag tökéletesen illeszkedő Pfiff nyereg simán feltörte).
2013. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

láttam hogy néz ki funride nyereg, nem is a legolcsóbb 4 hónap használat után... hát ne vegyél!


amúgy a használt nyereg vásárlásának óriási előnye, hogy ha nem ó a lovadra vissza tudod vinni! a boltba a lószőrös, lóizzadtságos nyerget nem viheted vissza, hogy bocsi mégse jó!

2013. szept. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem arra voltam kíváncsi hogy drága vagy sem. Az nem számít csak jó legyen,kényelmes stb. Amúgy köszi a válaszokat ment a zöld kéz
2013. szept. 9. 22:30
 4/4 anonim ***** válasza:

a "hogy néz ki" alatt nem arra gondoltam, hogy ronda, hanem hogy a belső nyeregszárny varrás mentén mintha perforálva lett volna elkezdett leválni, a marvas elkezdett szétnyílni, kengyelszíjnál megkopott.


tehát nem csúnya, hanem ócska!

2013. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!