Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen esely van ra?

Milyen esely van ra?

Figyelt kérdés
Milyen esellyem van ra vagy van-e ra esellyem h eletem elso amator ugro versenyen nyerjek?vagy benne legyek az elso 6-ban?a lo jol ugrik. regen versenyzett 120-on is?
2013. szept. 11. 19:10
 1/6 Laura012 ***** válasza:
Hát halottam olyat, hogy jól ugrott a ló és első versenyen voltak 2-ok lettek. Szerintem van rá esélyed! :)
2013. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ kik ellen mész ,milyen a többi ló. De ne akarjál rögtön nyerni,az első versenyek általában azt a cél szolgálják,hogy belerázódj ,szokd a dolgokat. Elsőre ,nem is kell nyerni,és nem is szokott sűrűn előfordulni,hogy helyezés vagy akár első hely van.
2013. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én az első versenyemen 4.ik lettem. igaz nem ugró, csak egy házi ügyességi verseny :)
2013. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amatőr versenyen előfordulhat aztán minden, bár ha nem hivatalos verseny, akkor azért csekkolnám, ki a pályaépítő, mert ugróversenyben azért van rizikó a ló számára is, ha az építő tudása odáig terjed, hogy a magasság hat a nehézségre... 90 centin is összerakok bárkinek olyan pályát, hogy ott pusztuljon, ha nincs több éves profi tapasztalat mögötte.

Az, hogy hanyadik leszel, nem azon múlik, a lónak milyen tapasztalatai vannak réges régről: minden fejben dől el! Ha nem görcsölsz rá, hanem laza vagy, eleget készültél az egészre, és magabiztosan tudod, mit szeretnél, jól fogsz teljesíteni, hogy ez mire elég, az már nagyban függ a többi résztvevőtől is, hiszen ilyenkor sokan indulhatnak nem a szintjüknek megfelelő kategóriában: a lényeg az, hogy ráhangolódj az egészre, és Te azt teljesítsd, ami az aktuális maximumod. Ha ez nem elég egy ó helyre, az csak azt jelenti, hogy többet kell gyakorolni... Nem lesz itt baj.

2013. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na hogy sikerült? :)
2013. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nehezben 2,nyitottban 4.
2013. szept. 17. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!