Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bértartásban etethetem én is...

Bértartásban etethetem én is a lovam pl. délutánonként?

Figyelt kérdés
És milyen más lehetőségek vannak még amit megcsinálhatok a lovászok helyett a lovammal?

2013. szept. 11. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Helyfüggő.Van olyan,ahol tilos,mert ha egy ló kap soron kívül kaját a gazdájától,az a többinek nem jó.Végignézik,ahogy a társuk eszik és idegesek lesznek,mert ők nem kapnak.
2013. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kajaidőben nem jó ha eteted. Se a többi lónak, se a tiédnek. Répát, almát lehet, de rendes kaját ne.

Én ha nagyon ráérek, és reggel megyek ki, akkor rendbeteszem a boxát, ha este, akkor én adom be a vacsiját. (ilyenkor természetesen a többinek is beadom, de a lovász készíti el, minden ló mást kap enni)

2013. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam hogy etetés időben a lovász helyett én adom be neki a kaját. Végül is az én lovam..

A legelső bértartásban ismerősnél az volt a jó hogy délutánonként én vittem be neki a takarmányt, majd később a zabot. Mindig höhögött nekem, és sokkal jobban ragaszkodott hozzám.

2013. szept. 13. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!