Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Western vagy angol stílus...

Western vagy angol stílus tetszik nektek jobban?

Figyelt kérdés
Légyszi azt is írjátok, hogy miért!! :D felmérést csinálok :3
2013. szept. 11. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Angol. Azért mert azt csinálom,az fogott meg.



DE egyébként este legjobb a francia!

2013. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Angol, számomra a western munkalovaglás, és mint ilyen, távol esik attól, aminek én a lovaglást kezelni szeretném. Az angol stíluson belül is az idomítólovaglás vonz, mert az mindennek az alapja, úgy, hogy egyúttal az egésznek a legteteje is, és ez csodálatos, azzal együtt, hogy a ló és lovas között a lehető legmagasabb fokú harmóniát és egységet teremti meg, bent és kint egyaránt, és a lovat megkímélve, az ő érdekeit előtérbe helyezve is lehet űzni - a westernt is, az utolsó mondatommal nem az ellen akarok szólni, de szerintem érti ezt mindenki.
2013. szept. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az angol. Lehet, hogy ez most hülyén fog hangzani, de a körülötte kialakult "életérzés" miatt.

Én nem vagyok cowgirl, nem szeretek sem kurjongatni, sem lasszót dobálni, western csizmában, cowboykalapban és kockás ingben pedig valaki elképesztően röhejesen néznék ki. Ellenben precíz vagyok, nagyon szeretem mindenben a pontosságot és a szabályosságot, maximalista vagyok, mindenben a tökélyre törekszem. Szeretek csendben, magas fokon koncentrálva, nagyon alaposan csinálni bármit. Ennélfogva az idomítólovaglás való nekem. Az olyan szép, alapos, kifinomult, letisztult, precíz, szabályos és harmonikus, amilyenre én mindenben, amit csak teszek, törekszem.

2013. szept. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
70%

Nagyon tetszenek a Western típusú lovaglás. És nagyon gyönyörű is. De én úgy vagyok vele, hogy engem az Angol stílus fogott meg. Ezt nem a külső látványaira értem, inkább a saját lovaglásomra. Persze egy hidegvérű (de egyértelműen a melegvérűn is) lovon elképesztő egy Western nyereg.

A felszerelésről ennyi.



A lovaglásból nekem az Angol stílust úgymond gyengédebbnek tartom. Nekem a Western lovaglás durvább dolgot takar. De persze ez csak az én fejemben van így. Nincs ez nyilvánosan lejegyezve. Nekem ez a véleményem.

2013. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én a pónijaimmal westernbe nyomulok :D szerintem sokkal biztonságosabb minden téren persze ha a ló is westernbe van :)kényelmesebb látványosabb is :)
2013. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
én 4 évet lovagoltam angol stílusban, és 4 éve kezdtem el westernben lovagolni. nekem sokkal jobban tetszik a western, sokkal szabadabb, sokkal kényelmesebb, mint az angol. nekem mondjuk jobban tetszik, hogy inkább a "láthatatlan" segítségadásokkal írányítják a lovat, és laza száron van, mert így a ló is jobban el tudja engedni magát, és szerintem a westernlovak sokkal nyugodtabbak is :)
2014. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!