Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Decathlonból lehet online...

Decathlonból lehet online rendelni? (lovas felszerelést)

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, van egy szép hosszú listám, de sajnos személyesen nem tudok elmenni egyik áruházba sem..
2013. szept. 12. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívjad fel őket vagy küldj emailt
2013. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eddig lehetett olyat hogy meg tudtad nézni hogy a kiválasztott darab meg van e abban az áruházban ahova szoktál járni, és ha nincs meg tudtad oda rendelni és elmenni érte. de úgy látom megújult az oldal és nem találok én se ilyen lehetőséget:/ pedig nagyon jó lenne mert ha kinézek valamit az oldalukon de nincs az áruházban akkor meg fölöslegesen utazok be:/

Ha megérdeklődöd hogy lehet e rendelni kérlek írd meg kommentben mert az nekem is jól jönne:)

2013. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na, a helyzet a következő: írtam nekik mailt, és azt válaszolták, hogy nem lehet rendelni, (nem postázzák ki), illetve előrendelést csak telefonon vagy személyesen az áruházban fogadnak..
2013. szept. 15. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!