Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdemes a Decathlonban vásárolni?

Laura012 kérdése:

Érdemes a Decathlonban vásárolni?

Figyelt kérdés
Milyen minőségű? Mennyit bír ki? stb.

2013. szept. 14. 13:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és itt nem lovas felszerelésre gondolok hanem lófelszerelésre!
2013. szept. 14. 13:24
 2/8 anonim ***** válasza:
én lófelszerelést nem ott vennék max futószárat vagy kötőféket de nyerget, kantárt máshol sokkal kifizetőtőbb venni
2013. szept. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ínvédőik jók, a pucolós cuccok közt is akadnak jók, és ha hiszitek ha nem, Decathlonban vettem nyerget, és szeretem.
2013. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyerget,kantárt semmikép nem szabad ott. Viszont kötőféket,vezetőszárat ,keféket ilyesmi kisebb dolgokat minden további nélkül érdemes. Én is egyszer vettem egy kötőféket és még mindig bírja,a márkásat előbb elszakította a ló.
2013. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyerget én sem vennék ott, ha jó is a lóra esetleg, akkor sem terveznék vele túl hosszútávra... Kantárt, ápoló cuccokat, nyeregalátétet, kötőféket, vezetőszárat, ínvédőt nyugodt szívvel vennék ott.
2013. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek van fouganzás nyerge/kantára és szerintem brutál rossz mindkettő... A nyereg nyikorog/kopog a kantárszár pedig nagyon vékony és gumiból készült szóval vágta a kezem, de ezeket régen vette, lehet azóta jobbakat gyártanak. Én nyeregalátétet vettem négyezerért az ugyanolyan mint a húszezres tattini... Evidens hogy bizonyos dolgokból elég nehéz gagyit gyártani ezért ugyanolyan jók az ápolószereik/zabláik mint másoknak.
2013. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem decahthlonos Fouganzás kantáram van, fél éve használom, és meg vagyok vele elégedve, szerintem jó. Igaz a szárat lecseréltem a legelején, mert gumiból volt amit adtak hozzá, és nekem kényelmetlen volt a gumi, de azon kívül a többi része jó, bírja a strapát, naponta használva van. Vezetőszáram volt még onnan, igaz a legolcsóbb árkategóriás, de a karabiner kb. egy hónap múlva leszakadt róla.
2013. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. szept. 15. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!