Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A decathlonos gumi lovaglócsiz...

A decathlonos gumi lovaglócsizma tényleg vízálló? Bokáig érő sárba is jó?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2013. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezért gumicsizma.. Sőt vádliig érő sárba is jó:D
2013. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem decathlonos gumicipőm van, ugyanaz mint a csizma csak bokáig ér, arra is azt írták, hogy vízálló, de kb. fél órát bír ki és úgy, hogy tényleg kb. bokáig érő vízben, sárban állok benne folyamatosan. A talpánál beszivárog a víz, azt nem tudom hogyan, mert nincs elrepedve, már újkorában az első használatnál ez volt és utána folyamatosan, úgyhogy nem tudom használni. Nem tudom, hogy a gumicsizmánál mi a helyzet, de a gumicipő tuti nem vízálló, pedig azt állították róla.
2013. szept. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

3. válaszoló, az lehet a baj hogy nem jól varrták/ragasztották a talpát:/

Ha olyanra használnád hogy bokáig érő vízben állsz próbálj meg olyat keresni aminek egybe van a csizma és a talpa vagy hogy mondjam:D úgy van kiöntve, nem pedig varrott/ragasztott. az tuti hogy nem fog beázni

2013. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vízálló. Ahogy a nejlon zacskó vagy a gumimatrac is vízálló. Ilyenben mászkáltam a kertben, amikor árvíz volt, úgyhogy tudom.

A gumicipő más, az is vízálló amúgy, de annak van egy gumírozott szövet betét az oldalán (hogy bele tudj bújni), ezen a részen nem tökéletesen vízálló. De sima latyakban ez is állja a sarat (szó szerint).

2013. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!