Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért nyög a lovam?

Miért nyög a lovam?

Figyelt kérdés

Kihívtam állatorvost de Ő sem tudta megmondani. Egy 6 éves herélt frizről van szó.

Nem beteg azt én is láttam,nem fekszik normálisan eszik iszik,trágyázik pisál. Tehát mint ahogy a doki is mondta tök egészséges. És mégis nyög és elég gyakran,mikor dolgozok vele akkor nem de bent a boxban folyamatosan,hogy már idegesítő kezd lenni. Találkozott már valaki hasonló esettel?



2013. szept. 18. 15:59
 1/4 anonim válasza:
Egyedül van, vagy vannak társai?
2013. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen van még egy herélt félvér ke külön boxban van,látni látják egymást de nem éríntkezhetnek. Ez lenne a gond?
2013. szept. 18. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
A nyögés pontosan ugyanazt jelenti, mint embernél, erőlködik. Esetleg másodlagosan lehet figyelmfelkeltési szándékkal, ha megtanulja hogy ilyenkor figyelnek rá, de amúgy meg unatkozik.
2013. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia,nekünk is ez volt a 4 éves heréltünkkel.Reggel mentem és ezzel fogadtak.Aztán húztunk hevedert jó szorosan neki,és felültem azóta nem CSUKLIK.Mert ez csuklás is lehet.
2013. szept. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!