Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Debreceni lovardát/lovasoktató...

Debreceni lovardát/lovasoktatót/lovasedzőt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

olyat,aki tényleg foglalkozik a lovasával, és meg is tanít lovagolni. Olyan is érdekel aki nem feltétlen rendelkezik olyan szakmai tudással, de legalább elég lelkiismeretes, és a szívén viseli a lovasa fejlődését.

Létezik egyáltalán ilyen Debrecenben és környékén?

valaki nyugtasson meg!:(


2013. szept. 20. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Kartács utcai lovarda... Ha az idomítás része érdekel inkább, akkor Kiss István, ha az ugrás, akkor Szladek Róbert, mindketten remek szakemberek, ajánlom bármelyiküket nagyon bátran, én csak jókat láttam tőlük, velük eddig... Azt hiszem, mindketten ki tudnak vinni terepre is, ha szeretnéd, vagyis nem tudom, előbbi egy lóval oktat elvileg, de tavaly mintha kettő lett volna. Utóbbinak meg ott van egy komplett kis gidrán ménes. Sanyit és Gabi nénit viszont felejtsd el, bár előbbi szakmailag korrekt, de már a buszmegállóból hallani, ahogy üvölt néha... Utóbbi meg egyszerűen nem szakmabeli, emberileg nagyon jófej, de igazából lövése nincs, hogy mi van.
2013. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!