Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Létezik hosszabb szár, mint a...

Létezik hosszabb szár, mint a normális?

Figyelt kérdés
Budapest környékén hol lehetne ilyet venni?
2013. szept. 20. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy hogy hosszabb? Olyan van,ha erre gondolsz amit western használtam, hogy a zabla karikatol a ló faráig ért. Ugye nem volt a két szár vége össze rögzítve. Lovasboltban érdeklődj.
2013. szept. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

régebben volt egy bottal 180-as lovam zsiráf nyakkal és ahhoz én is kerestem hosszabb szárat, végül találtam is, úgy, hogy a lovasboltban összehasonlítgattam a szárakat és volt olyan, ami hosszabb volt, mint a többi.

illetve ha jól emlékszem extra méretű kantárhoz is hosszabb volt a szár. amúgy western kantár, az valóban hosszú, de az ugye angol lovagláshoz nem az igazi, mert nem lehet összekapcsolni.

2013. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vagyis western szár, nem kantár, hülyeséget írtam bocs
2013. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lovagoltam régen westernben, western szárral, de nem szerettem, hogy nem lehet összecsatolni. Arra kéne, hogy legeltetéskor a zsiráfnyakú lovamnál ne kelljen a nyakára feküdnöm, hanem rendesen a nyeregben ülve tudjak legeltetni. Megnézem majd lovasboltban, csak az volt a baj, Horzéban és Decathlonban jártam, hogy az összes szár össze volt hajtogatva, így nem lehetett összehasonlítani a hosszúságot.
2013. szept. 21. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:
hajtogasd ki bátran, én anno megmondtam a lovasboltban hogy a leghosszabb angol szárat keresem (nekem akkor gumis volt) és az eladó maga bontogatta ki őket és mérte össze!
2013. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ezt megpróbálom :) Összemértem a többi ló szárával is otthon, de mind egyforma hosszú volt.
2013. szept. 21. 21:47
 7/8 Valletta ***** válasza:
Vagy veszel egy könnyebb western szárat és bőrössel tetetsz rá egy csatot.
2013. szept. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így van, 1-2000 Ft-ért simán megcsinálják, sőt én anno csak egy hurkot kötöttem rá és máris angol száram volt. :D

Nem görcs...:)

2013. szept. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!