Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a paciról?

Mit gondoltok erről a paciról?

Figyelt kérdés

[link]


Nem szeretném megvenni, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre. Nekem nagyon tetszik!


2013. szept. 21. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
szép, de nem mindegy, milyen a természete!
2013. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kupecló, számomra egyébként hihetetlen hogy az utolsó képen ugyanaz a ló van, bár a lábain a jegyek ha jól látom megegyeznek.
2013. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a facebookon az egyik lovas csoportba írogatott a tulajdonosa, valóban valami kupec féle és egy iszonyú primitív bunkó. egy olyan vita kapcsán írt, hogy 2 éves lovat nem kéne lovagolni, de szerinte simán lehet, halál bénán lovagol.


az utolsó kép meg gondolom még a ló előző helyén készült, ahol még tudtak lovagolni.

2013. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pivekla ***** válasza:

Ez katasztrófa...

Hihetetlenül elszomorít amikor ilyen hirdetést látok.

Az utolsó képen egy igen jó lovat látunk, jó kezekben, ápoltan, látszik hogy kiválóan van tartva, igazi versenyló akire nagyon vigyáznak.


Valószínűleg a régi gazdája túladott rajta, és valamilyen úton-módon kupeckézre került (1. valamint 2. kép).

A lónak megváltozott az alkata, valószínűleg sokat volt kocsizva, el lett hanyagolva, az első képen valami katasztrófa ahogy be van húzva a feje rollkur-be.

Valószínűleg most egy nagyon elrontott és nem túl boldog ló.

De ha a régi képet megnézzük akkor én még látnék benne reményt, ha lenne ennyi pénzem én megmenteném szegény párát az árnyékból... :(

Remélem jó sorra jut!

2013. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a hirdetésben található rémes kép a facebookon, hozzászólásokból kiderül milyen színvonalas a tulajdonos...


[link]

2013. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első kép már elmondja ,hogy nem hozzáértően van az lovagolva. Szügyig behúzva,elbújtatva nagyon csúnyán. Külön kép a felépítéséről nem látszik,de ezen képek alapján ez az ár irányárban is sok érte,de nekem tutira nem kellene.
2013. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ebben a formában, amit az első képek mutatnak, nagyjából 250 ezret ér - azaz a felét, de lehet, még annyit is csak akkor adnék, ha ad hozzá felszerelést is, vagy állja a szállítási költséget. Ez így ahogy van tragédia, és nem az ő tragédiája, hanem a lóé... Sajna én két lovat nem tudok eltartani, ennyim nincs rá, hogy elhozzam, és feleennyiért átadjam valakinek, aki talán helyre tudja hozni... De megérdemelné, hogy olyan vegye meg, aki tud vele kezdeni is valamit.
2013. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Valletta ***** válasza:
Mintha nem is az a ló lenne a harmadik képen, mint az első kettőn. Én a hókát sem látom az orrára rányúlni, mint az első fotókon.
2013. szept. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az utolsó kép sarkában ott van a cseh oldal címe, tehát az utolsó képen nem az a ló van.
2013. szept. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kár. Pedig nekem nagyon tetszik.
2013. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!