Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy shetlandi póni hány kilót...

Egy shetlandi póni hány kilót bír el? (lent az adatok)

Figyelt kérdés
Nagy részben shetlandi póni "A csoportú" de van benne egy kicsi izlandi póni is.
2013. szept. 22. 10:42
 1/6 anonim válasza:
Nekem van egy shetland pónim (keverék) 14 éves lányom aki 58 kg ráült csak úgy hülyeségből és elbírta mondjuk ez egy alkalom volt. Rendszeresen nem tudom hogy menyit bírna el max. Nekünk 23 kilós gyerekünk lovagolja néha. De egyébként mire szeretnéd használni ?
2013. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam hogy az izlandi póni nagyon erős jó test felépítésű póni. Ezért gondoltam hogy néha egy kis kikapcsoló séta lovaglásra a 10 éves gyereknek.
2013. szept. 22. 11:22
 3/6 anonim válasza:

1. vagyok . Ezt jól hallottad, viszont azt írtad hogy ,,nagy részben shetlandi,, Mekkora a pónid ? és mennyi idős ?

hogy séta lovaglásra akarod használni.

2013. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 méter a marmagassága de még 2 éves és nőni fog. Majd később lovagoljuk ..
2013. szept. 22. 11:34
 5/6 anonim ***** válasza:

A ló nagyátlagban a saját súlyának 15-20%-át bírja el, ennek fényében gondolkozz.

Azt tedd hozzá, hogy természetesen a dologhoz kell az is, hogy a lónak legyen kondija, mert amelyik csak öt hetente sétál fél kilométert, az nincs rendes kondiban, és innentől kezdve nem is fog elbírni akkora súlyt, mint amekkorát könnyeden el tudna vinni, ha rendesen edzésben lenne.

2013. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) oda fogok figyelni a kondijára is
2013. szept. 25. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!