Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a csizmáról? Van valakinek ilyen vagy ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

[link]

Előre is köszönöm :)



2013. szept. 22. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem dechatlonban vennék, ha már bőrcsizmát akarnék. De ezzel a konkrét darabbal nincs tapasztalatom.
2013. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :)
2013. szept. 22. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek ilyene van, lovagolni jó benne, sétálni szörnyű. Csak versenyre veszi fel, de napi használat mellett nem bírná sokáig.
2013. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Heti háromszor lovagolok, az soknak számít?
2013. okt. 3. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, mivel a csizma részben műbőr, szerintem heti 3 már egy idő után megviselné :S
2013. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nkem is a Decathlonból van, és nem bőr hanem egy gumi lovaglócsizma, és abba az a jó,hogy ha mész ki a legelőre a lóért és azt simán le tudod mosni ha sáros. Viszont ha bőr és mész ki benne a legelőre akkor lemosod a bőrt és tönkremegy. Télre viszont egy vékony zoknit és egy nagyon vastagat és ha fázós vagy akkor két vékonyat és egy nagyon vastagat húzzál fel, mert mondjuk ha állsz akkor nagyon fog fázni a lábad. Szerintem jobban megéri a Decathlonban a GUMIT választani.
2014. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!