Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tényleg vannak olyan emberek...

Tényleg vannak olyan emberek akik még soha nem láttak lovat?

Figyelt kérdés
Magyarországon élő emberekre gondoltam. Amikor lószállítón szállítjuk a lovam előfordul hogy fényképeznek vagy videóznak telefonnal.
2013. szept. 22. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagy.. nem láttak még lószállítót

Vagy.. szeretik használni a fényképezőt a mobiljukon.

2013. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lovat mindenki látott ha máshol nem akkor tévében vagy állatkertben. De sokan köztük én is még soha nem ült lovon, vagy nem simogatott lovat. Én soha nem voltam közvetlen ló mellett, soha meg sem érintettem őket..
2013. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, vannak. Az én lovamat is filmezik, akkor is, ha terepen megjelenek. Mikor először bemutattam a barátomnak a pacimat, alig merte megérinteni, még sosem látott lovat, és csak annyit tudott róluk, hogy "elöl harap, hátul rúg, középen meg kényelmetlen."
2013. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mármint igen, TV-n kívűl gondoltam :)

Tőlem kérdeztek már olyat is hogy "Ha felülsz a lóra akkor magától megy?"

:)

2013. szept. 22. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:
De remélem megsúgtad nekik, hogy a pocakjában néha meg kell etetned a mókusokat, hogy tekerjenek. :P
2013. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Városban, főleg nagyvárosban nem mászkálnak ezek az utcákon, lovardába pedig nem jár akárki, sár van, meg trágya, és nem lehet magassarkúban sem menni, meg lehet, hogy még wifi sincs. Ha meg a gyerek kitalálja, hogy lovacskázni akar, akkor kedves egészségére, de ezt nem mindenki engedheti meg magának, keressen olcsóbb hobbit, sportot. Nagyon is sokan vannak, akik akár életük végéig csak képeslapon látnak lovat.
2013. szept. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az azért nagyon erőteljes túlzás. Lóról van szó, nem elefántról.

Ahhoz, hogy lovat láss elég elmenned egy tanyára. Nagy városokban azért már többnyire van lovarda, de 50 km-es körzeten belül szinte biztos (annyit meg el lehet tekerni biciklivel is nyugodtan). Ez egy fillérbe sem kerül.

2013. szept. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!