Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Clip Swiss kengyelcsattal?

Figyelt kérdés

[link]


szerintetek jobban működik-e mint egy ilyen bizt.kengyel: [link] vagy egy hagyományos S hajlítású???



2013. szept. 23. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom nincsen ezzel kapcsolatban, viszont nekem mindig fenntartásaim vannak az ilyenekkel kapcsolatosan, mondván ami elromolhat az el is romlik - tartja a mondás. Ennél is, meg például a patronos védőmellénynél is bennem állandóan ott lenne a félelem, hogy mi van ha éppen akkor nem működik a csatt, vagy nem jó a szelep a mellényben vagy akármi, és akkor megvan a baj. Persze ezek nélkül is meglehet nyilván, de én az ilyen kütyüs dolgokra nem mernék alapozni. Ezen az oldalon egy hozzászólásban olvastam, hogy volt ezzel a biztonsági kengyellakattal kapcsolatosan olyan tapasztalat, hogy akkor kapcsolódott ki amikor nem kellett volna, már nem emlékszem pontosan, de nem volt pozitív a vélemény róla.
2013. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Heló!

Nekem egyszerű S hajlításos van nincsenek ilyen szerintem vackok rajta.Milliószor estem és soha nem akadt bele a kengyelbe a lábam.Ha mindenáron ilyen hiper-szupert akarsz,akkor azt ajánlom aminek az oldalán gumi van és valahogy az kioldódik vagy nem tudom.nevét se tudom.

2013. okt. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!