Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovagolni szeretnek sos....

Lovagolni szeretnek sos. Erdeme slenn emegint?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnek lovagolni. kotodok hozzajuk mert veluk nottem fel, csak 2 eve mar nem lovagoltam es azota hallottam par balesetrol. megrimitett. szerintetek kezdjek ujra neki. annyira nem felek, csak kicsit parazok h leesekk es bajom lesz nekem vagy a lonak. :(

2013. szept. 26. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Először is: Ha telefonnal írsz, pár másodperc, míg kitörlöd a rossz betűt, és jót írsz helyette. A második mondatból nem értek sokat.

Jó, vannak balesetek, előfordulnak. De ha te tényleg szeretnél lovagolni, elvállalod ezt, és hogy kötődsz hozzájuk, akkor elfogadod, hogy történik ilyen.

Ha kutyát szeretnél, nem vennél azért, mert már sokakat megharapott egy teljesen más kutya? (példa)

A ló tulajdonságától függ. Egy nyugodt, szelíd lónál sokkal kevesebb az esélye annak, hogy ledob, mint egy fiatal, tüzes és vad csődörnél, aki makacs és zabolátlan.

2013. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Azért a lóról való leesés velejárója a lovaglásnak. Sajnos, mindig előfordulhat olyan eset, amikor - bármennyire is ügyes vagy -, de ledob. Az előző hozzászólást kiegészítve: én ültem tavaly egy nagyon nyugodt, szelíd lovon és valamiért bakolt és leestem. Megesik. :)


A kérdésedre válaszolva pedig újrakezdeni érdemes, lovagolni nagyon jó. Ha nagyon félsz, viselj kobakot, sok sérülést megúszhatsz vele.

2013. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

már legalább 10 perce nézem azt az utolsó mondatot, most értettem meg: Érdemes lenne megint? (használj szóközöket de normálisan. köszi. megkönnyítenéd vele a válaszoló dolgát)

a kérdésre válaszolva: igen érdemes lenne! lovagolni a legjobb dolog a világon, ne add fel csak mert megrémített néhány baleset! vegyél fel kobakot és gerincvédőt.

2013. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!