Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jézusom! Ti mit szóltok ehhez...

Jézusom! Ti mit szóltok ehhez a bloghoz? Egy lóról szól.

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 27. 16:34
 1/10 Kleo0:) ***** válasza:
25%

Bocsánat..de a benutatkozásnál már abbahagytam..

egyszerűen borzalmas a fogalmazás..nem is a helyesírás hanem a fogalmazás.

2x vissza kellett olvasnom a sorokat hogy megértsem mit akar mondani.

2013. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kleo0:), Neked sem jobb semmivel a fogalmazásod, sőt!


A blog pedig elég szomorú és tragikus témát feszeget, tényleg át lehet érezni, mit érez most a kislány... :(

2013. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ó, én naiv... azt hittem legalább megtörtént eset, de nem.

Mint a normális emberek, én nem a bemutatkozással kezdtem, hanem rögtön a "fejezetekkel". Azt hittem egy zaklatott kislány önvallomásai, VALÓS önvallomásai.

Így hogy tudom, hogy a történet csak kitaláció, tényleg nem "regényminőségű" a fogalmazás, a rengeteg ismétlés és a tőmondatok nem regényhez illőek.

Egy 16 évestől viszont nem rossz. :)

2013. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kleo0:) ***** válasza:
66%

Igen.sajnos tudom!

de én nem írok regényt.


mellesleg.nem azért..de hol van itt a ló?

2013. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kleo0:) ***** válasza:
100%

Nem szóltam!:D

bocsánat..de ma eléggé idiot vagyok.

2013. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én szórakozás-könyvek kategóriában találtam meg ezt a blogot, és ott úgy vette ki magát, mint nagyon is valós kérdés. Ha megnézitek, az első dátum augusztus kilenc (vagy tíz, nem tudom), ahol közli, hogy fel fogja tölteni a regénye részleteit. Ehhez képest az első "Nekrológ Afrikának" c. jegyzetet néhány napja készítette, és nem krimi regény, ahogy azt a bevezetésben írja. Most meg az öngyilkosság. Nem tudom, szerintetek tényleg nem valós? (Itt a könyv kategóriás link.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__4871284-m.. )

2013. szept. 27. 19:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Most akkor komolyan igazi? Még a két kérdést elolvasva sem tiszta nekem... Ha valós akkor no comment (nagyon tragikus, más szóval nem tudom leírni, pedig volna mit) ha nem, akkor nem az én stílusom. Ezt nem fejteném ki.
2013. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 x) ***** válasza:
Igazából akár valós, akár nem, de abszolút át tudom érezni. Nekem is a lovam volt mindig, aki életben tartott. Mondjuk nekem sok barátom volt, és sosem voltam úgymond "kirekesztett", de a családi dolgaim és egyéb problémák miatt én is mindig a lovamhoz menekültem (és menekülök a mai napig is, mert hála az égnek az én lovam még ép és egészséges). De én sem tudom elképzelni az életemet nélküle. :)
2013. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Csodálatos....Lenyűgöző...Fantasztikus!!! Eleve hosszabban áradoztam volna, de mikor már az ég beharangozásának végénél jártam, véletlenül megpiszkáltam valamit, szóval az elveszett az éterben. De a mondanivalóm ugyanaz! : Imádom ahogy írsz! Fantasztikus! AMAZING! A bemutatkozásod különleges, jól fogalmazott, figyelemre méltó.Az a csipetnyi önirónia pedig még csak még jobbá teszi! Mármint a fogalmazást. Mert amúgy elkeseredettség süt belőle. Nem sajnállak, nem szánlak, egy kicsit együtt érzek, ráadásul az írásodtól egyszerre dobódtam fel, és lombozódtam le. Annyira örülök, hogy rátaláltam a blogodra! Mindenhol hirdetni fogom, mert ez tényleg...CSODÁLATOS! Persze lenne még mit fejlődnöd..:)) De ezzel már simán írhatnál regényt, mert az általam elolvasott lovaskönyvek 99 százalékának írójánál jobban írsz! És amint olvastam a bemutatkozódnál...ezt kamatoztattad is! IMÁDOM! Ráadásul, az első és a második fejezet között is nagy előrelépés van! Komolyan...meghatódtam. De tényleg! És: NEHOGY NEKEM ABBA MERÉSZELD HAGYNI!!!! NEM VAGY GYENGE!!! Ezt a csodát folytatnod kell, különben megállíthatatlanul elcsordogál...És: Nem szánlak, nem sajnállak, de tudd, hogy együtt érzek veled. Engem is egy csomóan utálnak. Tényleg. A "két legjobb barátnőm"..hát :(:...Az a legjobb, még, mikor a miatt pécéznek ki, hogy "már megint könyvet olvasoool? Teeed máár lee!" "Te jó isten, Zabhegyező? Zab!" ....-_-"...Szóval..De nem utálom őket, csak azért rosszul esik a viselkedésük. De..Tudatlanok :)) Nem tudják milyen jó belemerülni egy könyve...Áááh..túlságosan eltértem a tárgytól :) : IMÁDOM A BLOGOD ÉS EZENTÚL EGY CSOMÓSZOR BE FOGOK KUKKANTANI, UGYANIS LENYŰGÖZŐ AHOGY ÍRSZ! IMÁDOM! ........................................


SOK SIKERT NEKED! SZURKOLOK NEKED! ( Mint egy focimeccsen..végül is, ha úgy vesszük, az élet egy focimeccs....és ha ezt a blogot sikerrel vezeted, akkor az már egy telitalálata háló közepébe!) IMÁDOM NEW HAGYD ABBA! SOK SIKERT! XOXO:))

2013. szept. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Basszus...Ja hogy ezt nem is te írtad..én hülye! Akkor feleslegesen áradoztam..na jól van...nem tudnád linkelni kérlek az eredeti kérdést? Köszönöm!
2013. szept. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!