Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 28. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Jónak néz ki de ezek a képek megint csak olyanok,hogy versenyközben van a ló lekapva.Ott meg eleve előnyösebben néz ki,olyan kép nuku ,amin felszerelés nélkül állna,hogy még jobban látszódnának a részletek. Így azt mondom h jó,de manapság már sok ilyen kamu hirdetés van.
2013. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kéne róla olyan kép, ahol négy ábra terhelően áll, oldalról van lefényképezve, és nincs rajta semmiféle felszerelés egy kötőfék/kantár kivételével. Esetleg ha még ezen túl mozgás közbeni kép is van, az is jó (lépés, ügetés és vágta közbeni is), lovassal és a nélkül. Igaz, erről már egy videó többet tud mondani. Így ennyi alapján igazából passz, heréltként nulla a tenyészértéke, én most nem keresek utána, hogy a versenyeken pontosan milyen eredményességgel szerepel...
2013. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik, jól képzettnek tűnik, jók a felmenői, csak annyi, hogy nincsen tenyészértéke. viszont tényleg szimpi paci!!
2013. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem is szimpi, csak miért ár nélküli?
2013. szept. 30. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Általában, azért, mert olyan drága, hogy nem merik kiírni:)

Amúgy szimpi paci, de azért kellene róla egy felszerelés nélküli kép, mindkét oldalról. De valójában, ha az ár nem érdekel elmehetsz egy szakemberrel(jó lenne orvossal is) megnézni, többször.

2013. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

óóóóóó még sajnos nem lehet saját lovam, de majd remélem lesz valamikor, mert nagyon szeretnék

de még kezdő vagyok a lovaglásban

2013. okt. 19. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!