Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi bajuk van velem?

Mi bajuk van velem?

Figyelt kérdés
Költözés miatt, egy új lovardába kellett mennem.Ahova vittem a lovamat is(fríz, kanca).Az ottani lovasok, meg piszkálnak, hogy én apuci kis kedvence meg se érdemlem ezt a lovat stb... és hát már volt olyan hogy láttam hogy eldugják a holmijaimat. Haladó vagyok, de vannak még hibáim.Valaki mivel állítsam le őket?

2013. szept. 29. 12:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
96%
Azért csinálják,mert még uj vagy köztük,idövel majd változni fog. :)
2013. szept. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem sok mindenki teheti meg, hogy fríz kancája legyen :) lehet, hogy egy kicsit irigyelnek...
2013. szept. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak viccelődnek mivel új vagy várj egy kicsit:D

Ha meg már nagyon durvák szólj apukádnak vagy a lovarda dolgozójának/főnökének. Vagy csak irigek

2013. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ne túl hamar említsd meg a szüleidnek vagy a lovarda vezetőjének, ha leszúrásként jut vissza a többi "lovas"-hoz akkor tuti, hogy még inkább kinéznek majd maguk közül.
2013. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mert főleg 3 lány az.Tudom hogy az egyiknek egy Fríz kell.Van úgy hogy amikor velük lovalók :( Ha

valamit elrontok, rögtön mondják tudtam én hogy ez lesz, ennek a lánynak se kellett volna ló stb ..

2013. szept. 29. 15:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak irigyek, ezért akarnak kiszúrni veled + még új vagy, előítéletesek és a lovad alapján általánosítanak. Ilyenkor nem szabad elkeserednek, ne foglalkozz velük. De ha látsz rá esélyt, esetleg próbálj meg barátkozni velük. Nem minden örök barátság kezdődik felhőtlen viszonnyal :) Bizonyítsd be, hogy tévednek. Ha tetszik nekik a lovad, esetleg mutasd meg nekik, kérd meg őket hogy ha van kedvük, segítsenek leápolni, közben beszélgethettek, te megismered jobban őket, ők is téged és még a lovadat is megcsodálhatják :) Esetleg kérdezd meg hogy van-e kedvük felülni rá, ha elég bizalmas lettél. Szerintem ezekből ők is leszűrhetik hogy nem vagy egy önző, elkényeztetett csaj.
2013. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy féltékenyek, azt látják, hogy egy (véleményük szerint) náluk rosszabb lovasnak olyan jó és értékes lova van, ami nekik soha nem lesz. az előző válaszolóval értek egyet, ha esetleg az ügyesebbeknek megengednéd, hogy felüljenek rá, biztos enyhülnének. továbbá ha valóban hibákat követsz el, amikre ők úgy reagálnak, hogy "na én megmondtam", akkor érdemes kikérni a véleményüket, segítségüket, tanácsukat. ha az ember kérdez, akkor válaszolni fognak és értékelni fogják, hogy megpróbálsz fejlődni és ha bizonytalan vagy, akkor mersz segítséget kérni.
2013. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes, így valószínűleg ők sem - azonban vannak egyenletlenségek, van, aki megengedhet magának XY lovat, van, aki nem. Én csak sajnálni tudom őket, ha azon a szinten megragadtak, hogy a ló fajtája, vagy a vásárlás pillanatában az értéke az, ami alapján ítélkeznek, ahol én tartom a lovam, nagyjából az enyém a legolcsóbb, mert "csak egy szaros ügető", mindenkinek csilli-villi holland, német sportlova van - minimum... Ezért egy időben engem is lenéztek, mert fú, ez micsoda legalja valami. Ettől függetlenül van, amelyik lónál az enyém hatszor annyit tud, és ezzel együtt ér, csak a tudását nézve. Azonban ha ő ezt nem hajlandó nézni, nem hajlandó foglalkozni a lovával (mert a lóból majdnem bármit ki lehet hozni, ha szánsz rá elegendő időt és energiát!), akkor így járt. Nőjön fel, mert a másik bántásából neki még nem lesz jó lova, egyáltalán - lova se. A lovaglás egy életforma, ami nem fér meg azzal, hogy a másikat szekáljuk... Szerintem az nem baj, ha szólnak, hogy valamit rosszul csinálsz, mert abból lehet tanulni, fejlődni, de abban a pillanatban, hogy az bántó, sértő, szólj nekik, és próbáld meg megbeszélni velük, ha erre nem nyitottak, akkor nincs olyan, hogy szívj vele még pár hónapot, hátha ráhagyják - igenis szólj valakinek, mert nem azért jársz ki a lovadhoz, hogy ez a dolog megmérgezze a vele való kapcsolatodat is. Pont. Nem kell velük ettől még igazán komolyan foglalkozni amúgy - ha lehet velük barátkozni, tedd meg, ha nem, akkor meg ne hurcold magaddal túl sokáig az okozott sebeket, kik ők neked?
2013. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen :) Remélem sikerrel járok :)
2013. szept. 30. 17:01
 10/11 anonim ***** válasza:
na hogy sikerült? :)
2013. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!