Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovagláshoz mennyire szükséges...

Lovagláshoz mennyire szükséges a ritmusérzék?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ milyen a ló ritmusa, és vad vagy szelid.
2013. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy általánosságban. Pl. ügetéskor.
2013. szept. 30. 15:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Ritmusérzék nem kell, az kell, hogy figyelj a lóra.
2013. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg lehet tanulni, szerintem nem feltétlenül kell. Ráérzés és gyakorlás az egész. Egész más egy mozgás, mint egy zene ütemére ráérezni.
2013. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsi ritmus talán kell. Pl: üget a ló te meg nem tudod meghatározni, hogy milyen ritmusban rakja a lábát ( mivel a ló nagyjából ugyan akkor rakja le egy-egy lábát) és akkor mindjárt nem tudsz könnyű-ügetni. De még egyensúly érzék is kell meg csak úgy simán meg kell érteni lovat. Én pl egyszer nem koncentráltam és kibillentem az egyensúlyomból. Majdnem lestem csak gyorsan reagáltam, rövidebbre fogtam a kantárt és belekapaszkodtam. A lónak nem volt kellemes de legalább nem estem le. Egyszóval egy picike kell
2013. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsi kell de sztem annyi mindenkinek van.
2013. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.:)


"Egy kicsi ritmus talán kell. Pl: üget a ló te meg nem tudod meghatározni, hogy milyen ritmusban rakja a lábát ":

volt ehhez szerencsém.:D

2013. szept. 30. 19:42
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem hátrány ha van, pl azok a tanitványim akik játszanak valamilyen hangszeren szinte mind elsőre ráérzetek az ügetés ütemére, és első alkalommal gyönyörüen tudtak könnyü ügetni. De amúgy meg ennyit mindenki meg tud tanulni előbb vagy utobb, ha nincs ritmusérzéked, az itt nem gond.
2013. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.:)
2013. okt. 1. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!