Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezzel a szintel lehet díjugrat...

Ezzel a szintel lehet díjugrató versenyre menni?

Figyelt kérdés
Ahova járok lovagolni ott csak alapszintű díjugratást tanítanak ezzel mennyire tudok majd versenyekre menni ? Nem ilyen nagy versenyekre gondoltam csak ilyen helyi versenyekre! Meg ez az alapszint milyen ? ( még nem ugratam , bocsi ha hülye kérdés )

2013. okt. 1. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó kérdés mit gondolnak ők lapszint alatt....


Én alapszintű ugrólovastól elvárnám,hogy alapszinten összetudja szedni a lovat,(ne csak utazzon rajta) stabil legyen az ülése,jó szárkezelése legyen. Ha ezek megvannak ,ezekkel már helytállhat egy versenyen is akár.

2013. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ! Az ülésbiztonságom meg van mert ahova járok szőrén is kell lovagolni ! azért még várok több válszt is
2013. okt. 1. 19:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Ülésbiztonság, a lovat össze tudd szedni, ellazítani, kellemesen bemelegíteni önállóan is, ugrásváltást betéve tudni, a vágtaugrást tetszés szerint nyújtsd vagy rövidítsd... Ez a minimum.
2013. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!