Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez a box méret megfelelő?

Ez a box méret megfelelő?

Figyelt kérdés
a box:3x3 as
2013. okt. 2. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy alacsony lónak vagy egy kislónak jó méret, de egy magasabb sportlónak (170 marmagasság felett) már kicsi lenne.
2013. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ. én nem ilyen sport lovakra gondoltam hanem ilyen közepes méretü lovakrol
2013. okt. 3. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem egész nap benn áll, hanem karámozva van és éjjelre csukod be, teljesen rendben van. Bár ha egész nap bokszban áll, már édesmindegy, hogy egy méterrel eseteg nagyobb a helye... Szóval igen, tedd be nyugodtan, elég neki 3X3. Igaz, a nemzetközi szabvány ennél nagyobb, de rendben lesz a méret, főleg, ha nem valami óriást teszel bele.
2013. okt. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak estér mennek be !
2013. okt. 4. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:
nem kötözködésből, de a nemzetközi szabvány pont ennyi.
2013. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez miért lenne kötözködés?
2013. okt. 9. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 3X4-nek tudom a nemzetközi szabványt, de ezen nem fogunk összeveszni, lehet hogy én tudom rosszul.
2013. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én nem is szeretem volna veszekedni:) csak érdekel hogy ahova járok lovagolni ott megfelelő e a box méret
2013. okt. 10. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!