Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovagláshoz könyvet tudnátok...

Lovagláshoz könyvet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem könyvből kell megtanulni, de az edzőm nem kifejezetten a szavak embere, és én amúgy is az a fajta vagyok, aki az elméletet is szeretem tudni. Szóval, lovaglásról szóló könyvre lenne szükségem (angol). Nem gyereknek szóló kell, felnőtt vagyok, és szakszerű legyen, de érthető!!! Legyenek benne szépen leírva a segítségek, és ezen kívül minden más infónak is csak örülök.

2013. okt. 7. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az angolt arra értettem, hogy angol stílus!! :D Egyébként tudok angolul, tehát köszönöm szépen a javaslatot, csak azért írtam le, nehogy a többiek is feltétlenül angolt ajánljanak :D
2013. okt. 7. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Endrődi Ágoston - A military ló kiképzése :)

Mindenhova magammal cipelem, én nagyon szeretem.

2013. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lovasakadémia sorozat bármely könyvét ajánlom, neked célzottan leginkább a jól képzett ló és a jól képzett lovas való. De ezen kívül remek könyv még [link] ebből a csomagból bármelyik...
2013. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Valletta ***** válasza:
A lovasoktatás kézikönyve nagyon részletes.
2013. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!