Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha most akármelyik lovat...

Ha most akármelyik lovat megvehetnétek a lovasok.hu eladó lovai közül, kit választanátok?

Figyelt kérdés
Egyet válasszatok, és linket (esetleg indokot)! :D
2013. okt. 8. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Eltekintve attól, hogy a tartási költségek és az időigényesség miatt eszemben sincs lovat venni, HA mégis lenne, akkor őt venném:


[link]

(Kár, hogy ilyen pici.)


Vagy esetleg őt, bár ez a hirdetés nekem egy kicsit bűzlik:

[link]

De ő is szép, és legalább magasabb is. Nekem alapvető szempont az, hogy legalább 170-175 cm legyen a marmagassága, de inkább több.

2013. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Pár npja még volt egy 700E körüli szürke kanca, de ő eltűnt, így ő:

[link]

Úgy tudom, már nem a kisalagiban van, de azért az egészségességéről meggyőződnék. Én is nagyon szeretem a magas lovakat, 175 centi alatti lovat el sem tudnék képzelni magamnak.

2013. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó kérdés :) bár most semmiképp se tudnék lovat venni, de íme egypár:

[link] igen, lenne vele munka, de én szeretem az ilyen lovakat. Amúgy elsősorban hobbyló érdekelne, a méreteim miatt (175cm) pedig inkább sportló vagy félvér típusú magasabb marmagasságú ló (sodrott is jó lenne, csak a legtöbb elég alacsony).

[link]

[link]

2013. okt. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ugrólovat szeretnék azért őt:

[link]

Őt:

[link]

Vagy őt:

[link]

2013. okt. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De az első tetszik legjobban
2013. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépek. :) Kívánom azoknak, akik szintén lóról álmodnak, hogy egy nap legyen egy pacibarátjuk. :)
2013. okt. 9. 13:43
 7/8 anonim válasza:
100%
én most lovam mellé őt kapom meg : [link] :))
2013. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom megmondani, miért, de amióta fent van, minden nap nézem, egyszerűen szeretem, már most.

(De persze nem lesz lovam)

2013. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!