Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan uljek helyesen, vagy...

Hogyan uljek helyesen, vagy mit csináljak a nyeregben, hogy ne pattogjak tanugetésnél?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Derekad legyen laza,vállad hátul,sarkaddal egyvonalba,sarok lenyom,lábfej befordít,térd szorít,felállított öklök.


Gyakori hiba a feszes derék és a térd felhúzása,többnyire ezek okozzák a pattogást,a felhúzott térd pedig instabil üléshez is vezet. Ha nem rég kezdted ,ne aggódj,ehhez idő kell.

2013. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én csak annyi tippet tudnék mondani, ami annak idején nekem segített, hogy képzeld azt, hogy a lábadat húzzák lefelé (mondjuk dagadt manók csüngenek rajta) a fejedet pedig húzzák felfelé.
2013. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ülj a farzsebeden - és onnan ne is billenj előre, mert feltörhet. A váll hátrahoz és nyitva legyen, sarok lenyom, a csípő-váll-sarok pedig egy vonalba esik, tehát ügyelj, hogy ne csak hátradőlj, de a lábad, vádlid ettől még nem eshet be előre... És mosolyogj, úgy könnyebb ellazulni, és a csípő úgy könnyebben lesz velemenő.
2013. okt. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nemrég kezdtem igen,azért kérdezem.kosonom a tanácsokat megfogadom!:)
2013. okt. 12. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!