Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rövidnadrágban lehet lovagolni...

Rövidnadrágban lehet lovagolni? (oké, persze nem most, hanem nyáron) Próbáltátok már? Vagy nagyon kényelmetlen?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 13:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet, attól függ mennyire vagy érzékeny.Volt olyan időszak mikor tiszta seb lett a térdem vonalában belül ahol a nyereg érte a lábam. De későbbiekben egyszer sem dörzsölte ki.Viszont érdekesen lehet lebarnulni :) Próbáld ki a csepszet, az talán szellősebb mint egy nadrág, és akkor nem dörzsölődsz ki.
2013. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%

Azért tiszteljük már meg a lovat egy relatív normális öltözékkel!

Én max szőrén, ha nem volt kéznél lovaglónacim ültem fel, szőrén nem kényelmetlen, de nyeregben szerintem az lenne.

2013. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, csak nem érdemes. Kidörzsölődik a térded és a vádlid belül, a bőr is lejöhet, sebes lesz. Szőrén lötyögni fel lehet ülni, de érdembeli lovagláshoz nem véletlenül alapfelszerelés a szűk hosszú nadrág.
2013. okt. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
western nyeregben lehet, főleg, ha magad alá terítesz egy törölközőt, ugyanez olyan túranyereggel is működik, ahol a kengyelszín a nyeregszárny alatt megy. a probléma nem a térdnél van, hanem vádlinál, ahol a kengyelszíj becsípi a bőrt. szóval röviden westernben lehet, angolban nem!
2013. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én speciel 40 fokban is hosszúnadrágban voltam. Persze ha nagy meleg van, egyébként sem maradsz sokáig abban, hisz a lónak sem lenne jó. :) Ki lehet bírni.
2013. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyszer kipróbáltam, de nem volt jó ötlet. Teljesen szétdörzsöli a nyereg a combodat!! Nem jó.
2013. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. még nem próbáltam de akkor nem is fogom :)
2013. okt. 17. 15:54
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nyáron az esetek 90%ban abban lovaglok.. terepen.. sutty azt kenjed neki.. párszor ki dörzsölt de ma már nem..a kengyel felett a szíj gyakran be csipi ha angolos vagy
2013. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én lovagoltam már rövidgatyában, de azt mondtam hogy soha többet :) dörzsölt, ragadtam a nyereghez stb. aztán kipróbáltam chapssel, 1 fokkal jobb volt, de nem az igazi :) én úgy szoktam megoldani a nyáron, hogy egy vékony kényelmes térgatyát veszek fel, és azt felhajtom amíg nem lovagolok. ha pedig felülök akkor lehajtom a gatyát és jön a chaps. így nem kell öltözködni sem :)
2013. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Autóversenyző sem ül be a kocsiba megfelelő öltözék nélkül. Én meg nem ülök fel lovasgatya nélkül lóra,és ez nem nagyzolás vagy nagyképűség vagy mitudomén minek szoktátok még mondani,de annyit egy lovasember adjon magára,hogy minimum egy lovasnadrág,ha már lóra ül.arról már nem is beszélek,hogy kék-zöld lesz az ember mindenhol.
2013. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!