Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Isaszegen keresek olyan...

Blankica kérdése:

Isaszegen keresek olyan lovardát ahol van lehetőségem versenyzésre és nincs brutális oktatási ár! Olyan 2000-3000 FT Ilkamajor környékén?

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta szeretnék már komolyabban lovagolni, de amikor az időm engedi az anyagiak nem és amikor viszont az anyagiak engedik akkor nem tudok rá időt szakítani. Most éppen lenne rá időm ! 3 éve lovagolok és még csak 70 CM léptem át a lóval vagy még annyit sem . Hozzáteszem már a vágtánál tartok.Előre is köszi a válaszokat!

2013. okt. 18. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Te normális vagy ,két három ezerért nem találsz semmit! Akkor te nem a földön jársz mer mai világban legkisebb ár kb minimum30.000-40.000! De ahhol meg verseny is van meg verseny lovak is ott aztán még 120.-ezret is elkérhetnek! De még többet is!
2013. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi rosszul írtam úgyértem ez a bértartást árak
2013. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!