Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek hamis a sütése?

Szerintetek hamis a sütése?

Figyelt kérdés

Nem az enyém ló, nem rég láttam a facen...

Szerintem hamis a sütése,mert túl nagyok a számok rajta és a koronán is rosszul áll a kereszt.

Pár éve bevezették,h a számok kicsik legyenek,h a sütést nehezebben legyen hamisítani.


[link]


2013. okt. 18. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez a ló még a régebbi sütést kapta de tényleg kicsit furcsa
2013. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3 éves így kétlem
2013. okt. 18. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy hamis, mert a koronának így kell kinéznie: [link] (a képet itt találtam: [link] ) És egy kicsivel hátrébb szokták tenni.

Ezért is jó ha bevezetik a chipeltetést.

2013. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is hamis, mert a számok sem arányosak (szélesség-magasság, egymáshoz viszonyítva), meg túlságosan "írott" kinézete van. Vagyis, nem tudom mennyire lehet érteni, de nem tudom jobban megfogalmazni..
2013. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon elől van a sütés, gyanús!

a megyei hatósággal kell felvenni a kapcsolatot, mert területenként csak 1 személy jogosult a bélyegzésre.

2013. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is hamis, a korona sem néz ki sztenderdnek, a számok olyanok, mintha egy általános iskolás véste volna fel a lóra, és a nyereghely sütést nem a marhoz, hanem sokkal hátrébb szokták tenni. Utána kell járni a helyi hatóságnál.
2013. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!