Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemények erről?

Vélemények erről?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintetek megéri?A nyergekre gondolok főképpen :)



2013. okt. 19. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Szia

Szerintem igen! :))

2013. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én kezdő vagyok, úgyhogy a hozzáértőbbektől kérdezem: a nyereg váza nem arra való, hogy eloszlassa a súlyodat a ló hátán?

Ennek a nyeregnek pedig nincs váza. Biztos, hogy jó ez?


Azt elfogadom, hogy a váz nem nyomja a ló hátát, meg könnyebben mozog anélkül, viszont a súlyelosztás rosszabb kell hogy legyen.

2013. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mégpedig azért, mert ilyen áron már méretre szabott egyedi nyerget kapsz.
2013. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem venni akartam,csak úgy nézegettem őket :) :D
2013. okt. 19. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről egy percig sem gondolkoznék váz nélküli nyeregben, akárhogy alakítgatják, az nem lesz sokkal több/jobb, mint egy patrac... Nem véletlen, hogy még a szinte semmi kis galopp nyergekben is van váz.
2013. okt. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egy újabb sz...r, amit rá akarnak nyomni az emberekre annak jegyében, hogy hűdelókímélő leszel tőle. Kicsit kinyílt a bicska a zsebemben, amikor az ugrónyeregnél szó szerint azt olvastam: a díjugratás már lóbarát módon is lehetséges. Hát a jó akárkicsodáját neki, egy váz nélküli nyeregben semmivel nem lesz jobb a lónak, mint ha szőrén ugrálgatunk vele, nem is beszélve arról, hogy lóbarát módon ugrani úgy kell, hogy meg kell tanulni helyesen ülni a nyeregben. A lovas helyes ülésétől és segítségeitől lesz lóbarát, nem egy ilyen nyeregtől.

Ja és kérdem én, ha ez ennyire jó, akkor ha nézem az Eurosporton a lovassportokat, vajon mért nem látok ilyen nyeregben lovagolni senkit?

Ez egy újabb trükk arra, hogyan lehet lehúzni a tudatlan, de lószerető embereket.

2013. okt. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!