Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek melyik csikó...

Szerintetek melyik csikó lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


vagy


[link]


nekem a Royal jön be a legjobban vagy a Johanna. szerintetek?



2013. okt. 27. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
kicsit túl vannak értékelve....hirdeti is őket már jó ideje.Csak a színűk miatt kér ennyit értük...
2013. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Johanna jön be a legjobban :) Szerintem őt válaszd.
2013. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rigoletto.
2013. okt. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Éves csikót nem vennék, pláne nem ennyiért, ha már mégis, akkor Rigoretto vagy Johanna, Royalban nem gondolkoznék egy percig se.
2013. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül Johanna, de egyébként éves csikót biztos hogy nem vennék, mert egy gyors és nagyon leegyszerűsített számítással, ha havi 20.000 ft-ot költesz innentől a csikóra (és nem számolunk se kovácsot, se dokit, se semmi egyebet, csak a havi 20.000-et, ami eleve kb. lehetetlen küldetés) és tegyük fel te magad lovagolod be 3 évesen, akkor is 3 éves koráig még rá kell költened 2x12x20.000-et, ami 480.000 ft. Na most ez a 420.000 ft-os csikó árral együtt már 900.000 ft, amiből extrán belovagolt, hiperszuper szép lovat lehet kapni, ami egészséges és él, mert egy éves csikó mire lovagolható lesz még könnyen megsérülhet, lesántulhat, stb.
2013. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp csikót akarsz akkor vagy Rigoletto vagy Johanna.Mondjuk Rigoletto szimpatikusabb nekem.
2013. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!