Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti is jobban szerettek társasá...

Ti is jobban szerettek társaságban lovagolni, mint egyedül?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Én terepen jobban szeretek társaságban menni.

Viszont pályán inkább egyedül. És általában zenét hallgatok közben. Fülessel. Szerencsére megbízom a lóban, nem is ijedezős, ismerjük egymás rezdüléseit, úgyhogy nincs gond ezzel sem.

Figyelni meg persze így nekem kell jobban a többi lovasra, de sosem volt még probléma.

2013. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen az a társaság...:)

Ha barátokról van szó, akkor természetesen velük jobban szeretek, bár van olyan, amikor inkább a magányra vágyom, így jobban ráhangolódhatok a lóra, barátokkal hajlamos az ember elhülyéskedni:)

2013. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fú én nagyon nem szeretek egyedül terepezni,mindig unatkozom:/...ti hol lovaztok?:)
2013. okt. 27. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Terepre mindig társaságban megyek szívesebben, sokkal jobban szeretem úgy az egész hangulatát, mint egyedül, bent dolgozni viszont inkább egyedül, max +1 fő még elmegy néha.
2013. okt. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nagy társaságban utálok lovagolni, akkor inkább egyedül. ketten a legjobb, 3, max 4 ember elmegy, ennél többel már nagyon nem szívesen indulok el. egyedül is szeretek terepre menni, de csak 1, max másfél órára, annál hosszabb idő alatt már elunom magam. ha egyedül megyek sokkal többet/gyorsabban megyek, mármint többet ügetek és vágtázom, hamarabb megjárom ugyanazt az utat, ami társaságban tovább tart, mert társaságban többet lépünk, beszélgetünk. ha egyedül vagyok a lovam jobban figyel rám, viszont úgy ijedősebb és menősebb.

pályán csak egyedül szeretek lovagolni, ha valaki van a pályán mikor megérkezem inkább tovább szüttyögök, amíg végez, vagy ha többen vannak esetleg, akkor kimegyek terepre inkább.

2013. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Is-is. Kb. 10 olyan lovast tudnék mondani akikkel imádok lovagolni. De azért egyszerre tizen nem szoktunk kimenni. Van hogy csak ketten terepezünk, de olyan is hogy 5-6an. Beszélgetünk, hülyülünk, ilyesmi.

Néha viszont egyedül megyek ki, úgy több idôm marad a lovamra. Mindkettô nagyon jó:))

Pályán meg úgy van, hogyha osztálylovaglás van vagy ugratóedzés akkor kb. 5-6an vagyunk, de egyedül is szoktam edzeni a lovammal, vagy futószárazom ôt.:)

2013. dec. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egyedül jobban szeretek. Jobban odatudok figyelni a lovamra és nem is zavar a többi lovas és mivel még egy fiatal és tanulatlan lóról van szó nem szeretem ha sokan vannak rajtam kívül mások mert ha mégis megijed valamitől akkor félek hogy egymásnak megyünk és valakinek balesetet okozok. Terepen meg a pacimmal szoktam beszélgetni :D
2015. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!