Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla?

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 28. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik külsőleg,belsőleg. Menj el,nézd meg,próbáld ki és minden kiderül :)
2013. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én hagynám... kicsit fura a fickó írása is a lóról, látszik belőle hogy nem ért hozzá (+ hogy a színe fakó amikor szürke). És a mai lóárakhoz képest drága, ennyi pénzét sokkal több jót találsz. Engem nem fogott meg a ló.
2013. okt. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az eladó nagyon nem megbízható (a szöveges leírás hajmeresztő! Még a színekhez sem ért!). Nincs rossz kondiban, de azt felejtsük el, hogy díjugratásra alkalmas, mert nem az. Hobbira, távlovaglásra esetleg, ha egészséges. Ha hobbira keresel lovat, esetleg érdemes megnézni, de legyél nagyon résen.
2013. okt. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyjad szerintem.Nekem nem szimpatikus se a ló,se az eladó.De ettől függetlenül én megnézném.Látni kell ilyet is ;)
2013. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!