Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Overdose- val nem lehet...

Overdose- val nem lehet találkozni valahol? Hol van épp? Egyik nagy álmom válna valóra vele?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
alagon van még :)
2013. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dunakeszi?'!.:-)) és milyen úton,- módon lehet megnézni?
2013. okt. 28. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igen ott van még,azt nem tudom,h miként lehet megnézni,de a legegyszerűbb ha megkérd az ottaniakat,h mutassák meg
2013. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az egy lovarda szerűség nem? szóval mint bármilyen lovat megnézheted szinte nem?
2013. okt. 28. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egy nagy telep, rengeteg lovardával, sokszáz lóval, nehezen találod meg ha bemész. Sajnos nem tudom, pontosan melyik istállóban van, és hogy lehetne megnézni. Porta van sorompóval, de én voltam bent, mikor eladó lovakat néztem meg, lehet, hogy ha vannak eladó lovaik, rajtuk keresztül jutsz be a legkönnyebben, de csak ötlet...:)
2013. okt. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egy olyan embertől kérdeztem akinek ott vannak a lovai és nem nézhető meg :(
2013. okt. 28. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!