Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Baján állatorvos mennyiért...

Baján állatorvos mennyiért féregtelenít?

Figyelt kérdés
Mennyiért tudok itt álatorvostól féregtelenítő pasztát venni? Valaki, aki tud árat mondani? :)

2013. okt. 28. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem tökre mindegy ha egyszer kell, de a belső férgekre, gombákra külsőre is 1350ért vettem 600 kilósat!
2013. okt. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg tudnád írni privátban, hogy kinél vettél?
2013. okt. 29. 08:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy a paszta pont mennyibe kerül, az passz. Mi 4500 forintot vizettünk a féregtelenítésért és az évi szokásos kötelező oltásért. (Gondolom ennek a jó része a szuri volt, ami az árat illeti)

A Szent Antal utcába járunk A Dr. Matolcsi Hubához. A rendelője mellett van egy boltja is, ami állateledele bolt és patika egyben, így szinte bármilyen gyógyszerre van szüksége a kutyának rögtön mindent kézbe tud adni. Ezen felül jó fej, normális doki és viszonylag olcsó is.

2013. okt. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*Mi kutyával járunk hozzá, nyilván ezért hoztam ezt példának. :)
2013. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és állatorvost is írjatok légyszi :)
2013. nov. 14. 18:01
 6/6 homo ludensz ***** válasza:
Ha van a lakóhelyeteken olyan patika ami zöld keresztet visel az forgalmaz féregtelenítőt és jóval olcsóbban mint az állatdoki aki szintén ott veszi.Ott is gyógyszerész dolgozik,elmondod mit miért vennél és még azt is ráírja hogy miből mikor mennyit.
2013. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!