Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezek hogyan és miért történtek...

Ezek hogyan és miért történtek meg? /videók/

2013. okt. 28. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Az első videó bizonyíték arra, hogy még léteznek hülye emberek. Most komolyan: nem lett volna logikusabb hogy nem rögtön egy nagy szekérbe fogják be, hanem egy darab gumit vagy fát húzatnak vele először?

A második videónál el kell olvasni a leírást is: egy árva csikóról van szó, akit a tulaj a házában nevelt és cumisüvegből etette. A tulaj szerint a születéskori oxigénhiánya okozta, hogy most viselkedési zavara van. Ez a "zsákolásos" módszer itt azért megkérdőjelezhető, mert a lónak az az alapvető gondja hogy nincs szocializálva, tehát fogalma sincs hogy hogyan kéne viselkednie egy lónak. Jobb lett volna inkább egy ménesbe engedni, mint rögtön olyat várni tőle, ami már a belovaglást célozza meg.

2013. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem tudok angolul, egyrészt ezért is tettem ki ide a kérdést.

A válaszodat pedig köszönöm:)

2013. okt. 28. 23:13
 3/10 anonim ***** válasza:

az első videóból azt szűröm le, hogy felelőtlenség és komoly baj is lehetett volna.. Ugyan úgy van mint be lovaglásnál nem egyből ül rá a lovas először még nyereg stb! Hatalmas kocsit tettek utána ami megint csak ilyesztő lehetett neki, és nem is a legalkalmasabb helyet választották kocsizásra! és még jó is hogy a végén szétrombolta a paci legalább leesett nekik, hogy egy törött szekérrel megúszták!

A második eszméletlen, de saját lovam tapasztalatán azt mondom egy kiszámíthatatlan állatról van szó és mivel legtöbb nem nálunk nevelkedik ki tudja egy egy szín, tárgy láttán milyen emlék juthat eszükbe, de szerintem ez ugye arra volt jó hogy ne ijedezzen hozzászokjon hogy lesz rajta valami, de a paci inkább támadásnak vehette!

2013. okt. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

a második videón folyamatosan küldi a ló a jeleket, hogy elég,hagyj békén. egy lovat nem ismerő embernek is egyértelműen.

megunta,odakoppintott,majd arrébb ment.


persze nyilván a ló a hülye, nem az ember, aki baszkurálja egy zsákkal, mert most ez a divat.

2013. okt. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Véleményemet erről saját tapasztalataimmal írom le.

Ha már így látszólag lovakkal foglalkozik, észrevehette volna ezeket amiket ti is leírtatok. Szerintem ép eszű ember aki ért a lovakhoz nem azonnal érintetni egy bizonyos ingerrel ami most a zsák.


Az elsőt pedig leírtátok, nekem meg egyszerűen szavam nincs rá :')

2013. okt. 29. 07:40
 6/10 A kérdező kommentje:

"Véleményemet erről saját tapasztalataimmal írom le."

!!Ez nem ahhez tartozik!!! :)

2013. okt. 29. 07:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindegyik videó a szakértőség hiányát mutatja és mellé még társul az emberi hülyeség. KOmoly lovasok nem véletlen tanulnak évekig,egy nyers lóval külön dolog bánni,nem véletlenül olyan speciális szintről szintre felépülő egy bekocsizás vagy belovaglás. Sok az ilyen tanyahuszár,akik sokat képzelnek magukról. Egészbe csak az a gond,hogy később a ló ezért lesz rossz egész életében..


Hasonló videó,Magyarországról,igaz nem magyarok csinálják ,csak a magyaron élősködők :

http://www.youtube.com/watch?v=tH9z21NBXxQ

2013. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos láttam már ezt a videót. Sokszor elgondolkodok már azon hogy be kéne vezetni ki tarthat állatot ki nem..
2013. okt. 29. 12:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első videóhoz no comment az szörnyű.


A második én is kaptam egy aranyos kis ponilovat soha nem bátották kiraktam legelni legugoltam mellé és simogattam de igazából semmit nem csinált csak evett már egy ideje melette voltam és egyszer csak ugyan így rámtámadott nekem az ujjamat kapta el nagyon súnyán megsérül bár csődör póni de fogalmam sincs hogy miért csinálta minden előjel nélkül pár napra rá az egyiik női lovásszal megcsinálta de azt nagyon csúnyán mellen harapta de úgy h ő sem bántotta soha kis idő mulva szintén rám akart támadni csak akkor szemben álltam vele de ezt mind úgy csinálja h az ég világon semmi nem történik körülötte monjuk csak mentem ki a kapun( mert a kertben szokott lenni) na akkor sikerült kivédenem a támadását és őszintén szólva elegem lett belőle fogtam egy ostort és végighúztam rajta meg jól megkergettem azóta ilyen nem fordult többet el bár tény h a pónik genyák de ebben az az érdekes hogy nem tudom hogy mi váltotta ki belőle talán az h ő akart lenni a főnök vagy nem is tudom. A videón lévő lóra is tennék egy szájkosarat annak ellenére h én sem pokróccal legyezgetnék felé.

2013. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A lónak nem jön be a szitu, nincs hozzászokva, ezek félvad lovak, akik azt mondják ilyenkor hogy, NEM FOGHATOD LE A SZÁRNYAIMAT ENDEDJ HADJ SZÁRNYALLJAK SZABADON MINT EGY PÁVA :D
2013. okt. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!