Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Telivérnek nagyon fontos,...

Telivérnek nagyon fontos, hogy legyen külön box/istálló? Nem elég ha van egy 3 falas rész (1 oldala teljesen nyitott), ahová eső esetén be tud menni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

de elég, nekem is telivérem van, 2 évig olyan helyen tartottam ridegben, ahol beálló sem volt, semmi baja nem lett, nem fázott!


de ugye nem most akarod kitenni istállóból hirtelen? mert a fokozatosság itt is fontos. azonban ha nyár óta kint van akkor nem kell neki istálló, úgy fog bundát növeszteni. meg persze úgy is kell etetni télen.

2013. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszod! még mindig pesten van, most fog a napokban haza jönni. Alagon van tartva. Nagy boxban:\

Napok óta helyet keresek neki, most valószínűleg egy szép istállóba fog kerülni, boxal. Csak a végső esetben megy arra a helyre.

2013. okt. 30. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:

most is ki lehet szoktatni még szerintem boxból (bár ezért mások lehet, hogy megköveznének) éjszakára takaró, és kis biotin, ami serkenti a szőrnövekedést. most még szerintem megoldható, nincs olyan hideg, 2-3 hét múlva már gáz. nagyon hamar megbundásodnak ám! (én szeptember elején vettem 2 éve és azonnali herélés után került ridegbe)


én is alagon vettem, sok boldog évet kívánok vele!

2013. okt. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg lett oldva, hála Istennek :)rendes szoba nagyságú boxa lesz ;) nagyon szépen köszönöm, hogy írtál :)neked is további boldog éveket a paciddal!
2013. okt. 31. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!