Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovardát nem tudtok valahol...

Lovardát nem tudtok valahol Budapesten és környékén?

Figyelt kérdés
Bővebben: Lovat szeretnék venni, és ehhez jól jönne ha mondanátok pár lovardát, ahol a bér(esetleg rideg) tartás nem olyan drága, max olyan 45-50E körüli. Még talán az lenne a "kikötés", hogy a MoM parktól, vagy Budaörsről tömegközlekedéssel megközelíthető legyen. (a Honvéd tökéletes lenne, csak drága)

2013. okt. 29. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! A 17.kerületben elég sok lovarda van, szerintem ott nézz körül! Két helyet tudok ajánlani, az egyik az AirPort ranch, a másik az Erdő Lovaspark ! www.airportranch.hu , www.erdolovaspark.hu
2013. okt. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már hallottam róluk sok jót, csak az a baj, hogy én budaörsi vagyok és ha oda járnék, az oda-vissza 2-2 óra lenne, ezért nem lenne praktikus, hogy több időt töltsek metrón-villamoson-buszon, mint a lovammal. :)
2013. okt. 30. 10:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Pipacshon, Sóskút. De a sárga busztól kell sétálni... viszont árban megfelel az elképzelésednek, és viszonylag rendezett hely, nem egy szeméttel teli bódéváros.


Van még valami lovarda, Tétényben is amit "flinsztonnak" csúfolnak, mert egy régi kőfejtőben van kialakítva, de erről csak ennyit tudok.


Aztán ott vannak a konflisosok az Egér út és a régi balatoni út kereszteződésénél, nem tudom, hogy bértartást vállalnak-e, de a saját lovaikon lovagoltattak egy időben, meg kell kérdezni. (Az asszony a Várban szokott konflisozni, ott megtalálod.)


Nagyjából ennyi jut az eszembe így hirtelen. Dél-Buda valahogy fehér folt ilyen szempontból, pedig bőven akadna hely ilyesmire... csak úgy látszik, túl drága ott a terület ahhoz, hogy gebék legeljenek rajta.

2013. okt. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ajánlom a Nagykovácsi Lovastanyát az mom parktól nincs olyan messze. Én ide fogom hozni pár napon belül a lovam. Többször is voltam kinn és nagyon meg vagyok elégedve :) Egyébként én honvédban lovagoltam idáig, 5 évig és azt kell hogy mondjam hogy ott nem jó lónak lenni :/ egész nap boxban vannak, kevés kaját kapnak... de ez az én véleményem..
2013. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
aranypatkolovarda.hu a semminél jobb, busz a kapuban tesz le, vonat is jár már amikor nem szedik szét. nem a legjobb hely, de a semminél jobb. most viszont sajnos tele vannak, de lehet, hogy decembertől már lesz helyük, állandóan jönnek-mennek a lovak.
2013. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az aranypatkóban kb 65, vagy 70 a bértartás és ott is alig vannak karámozva a lovak, tereplehetőség meg csak iszonyú forgalmas utakon átkelve van, az is elég gyér... ja és az észak-buda, nem dél...
2013. okt. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!