Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 900000Ft nem sok ezért a lóért?

900000Ft nem sok ezért a lóért?

Figyelt kérdés
8 éves magyar félvér herélt, B1-ben versenyzett díjugratásban, és A osztályban díjlovaglásban. Ő az apja: [link] Kedves, nyugodt, jóindulatú, versenyen, terepen se ideges, kezdőnek is alkalmas, de a hátulsó lábai franciásak. Más lovakkal jól kijön, szállítható. De én még így is sokallom érte ezt az árat. Szerintetek?
2013. okt. 30. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
900 ezer forint egyáltalán nem sok egy lóért. Főleg ha még ugrik is.
2013. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem belovagolt, bizonyítottan jó vérmérsékletű, sokoldalú ugrólovat nem találsz nagyon olcsóbban.Kipróbáltad már?
2013. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lovagoltam rajta régen sokat, nagyon szerettem, tényleg nyugodt volt, és nem kapta fel a vizet akkor sem, ha a lovasa ügyetlenkedett a hátán, de jó lovassal egész szépen ment, egyszer láttam csak ágaskodni, ellenszegülni, de akkor egy másik ló rúgott rá. Egy barátomé volt, és állítólag ennyiért adta el, de nem tudom, reális ár-e egy ilyen lóért, mert "laikusok" vették meg, úgyhogy nem vagyok biztos benne, hogy tudták, mennyit ér a ló, csak megtetszett nekik. Én meg egyáltalán nem értek hozzá, ezért érdekel
2013. okt. 30. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:

A lóvásárlás anyagi oldalát is nézheted úgy mint egy autóét.

Ha veszel egy luxus Mercit, ott sem teljes egészében az autóért fizetsz, hanem a nevéért, "származásáért".

Csak egy példa:

[link]

2013. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Reális ár nagyjából,van fed engedélye ,igaz 27 éves . Ezt a lovat láttam én is élőbe jó pár évvel ezelőtt talán a nemzetibe. De akárhogy is egy 27 éves ló .
2013. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem a ménről van szó, hanem egy csikójáról. De szívesen találkoznék a ménnel is, ha még mindig ott van... :)
2013. okt. 31. 13:10
 7/7 anonim ***** válasza:
ja ,hülye vagyok bocs,már rájöttem azóta. Azt nem tudom ott van -e még, amikor én láttam még a Colonado is ott volt.
2013. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!