Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van egy sárga gidrán kancám,...

Babszi04 kérdése:

Van egy sárga gidrán kancám, neki szeretnék felszerelést vásárolni (bokavédő, ínvédő, nyeregalátét) viszont nem tudom mit lenne érdemes megvenni tudnátok segíteni? Nem szeretnék egyhangút egyedit szeretnék ami hogyha meglát valaki vonza a tekintetet

Figyelt kérdés
[link] (innen szeretnék vásárolni ) de ha tudtok jobbat várom az ötleteket szeretnék linket kérni hogy a linkemből kinek mi tetszik .. az ár nem meghatározó dolog :)
2013. okt. 30. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Sárga lóra én kék, zöld esetleg vörös felszerelést vennék azt hiszem. Bár az enyém nyári fekete, úgyhogy ilyenben nem szoktam gondolkozni. (Gránátvörös-kék forever :D)

Szóval, ha kék:

[link]

Erre biztos felfigyelnek. :D

De ilyen szett van vörösben is.


Egyéb, egyedivé teheted még azzal is, ha például viszonylag sötét árnyalatú a lovad, veszel rá világos felszerelést és valami sötét színnel ráhímezteted a nevét. Elég egyedi?:)

2013. okt. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Valletta ***** válasza:
100%

Ha az ár nem számít, én minőségi felszerelést vennék rá, nem valami gagyit, de színeset. Szerintem a bőr lábvédők is eléggé vonzzák a tekintetet, mert egyrészt jól néznek ki, minőségiek és hát mindenki tudja, hogy elég drágák is.

Lassan minden hobbista karácsonyfának öltözteti a lovát, lassan ez lesz az unalmas.

2013. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Világoskék az szép, de versenyen hülyén mutatna, úgyhogy szerintem bordó vagy sötétbarna.
2013. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rekkka111 ***** válasza:
Nos ha egy versenyen pl.lila kengyele rozsaszin boka vedovel mesz lehet h a fiataloknak tecik de a versenyirok nem szeretik! Elegansabb a feher bordo fekete voros nyeregalatet, ha elegans szertnel leni hogy vonza a tekintetet bor labvedo barna vagy fekete vilagos barna jobban voza a tekintetet ezer jobb a vilagos nyereg alatet is !
2013. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!