Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen a tereplova...

Szerintetek milyen a tereplovaglás?

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik,ugy 2x voltam eddig csak,de nagyon jo elmeny volt! nem volt meg benne vagta,csak lepes,ugetes :)
2013. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb,mint a pályán körözni..:)
2013. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 x) ***** válasza:
Én is jobban szeretem a pályán lovaglásnál és a lónak is felfrissülést jelent, hogy kicsit kiszabadul a körbe-körbe járkálásból. Mi ha tehetjük akkor minden lovat legalább 2 hetente kiviszünk terepre, kicsit átlovagolni őket, hogy ne fásuljanak be, mert elég sok kezdő lovagol most nálunk. Én azért is szeretem, mert el tudok menekülni kettesben a lovammal és otthon hagyni minden problémát. Csapatban pedig még jobb, hosszú egyenesben versenyezni, ágakat ugratni át, ha elfáradunk leülünk és beszélgetünk, a lovak meg legelésznek, stb.
2013. nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jó a környezet ,ahova kilehet menni ,akkor nagyon jó élmény. Viszont vannak lovardák,amik nagyon rossz helyen vannak,és ebből adódóan a tereplehetőség is annyi,hogy a kocsiút mellett sétálgatsz,az nem jó. DE ahol ellehet menni messzebbre az király.
2013. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én imádok terepre járni. Nálunk egész jó a terep, bármeddig el lehet menni erdőn-mezőn, és alig kell autóutakat keresztezni, meg a társaság is jó, de imádom. A saját lovam egy elkényeztetett sportló, a díjlovas négyszögön kívül sehol nem szeret lenni, mert nyomja a lábacskáit a kavics, de egy barátnőm lován hetente-kéthetente mindig elmegyek terepre, és néha a sajátomat is kierőszakolom, hátha előbb-utóbb megtetszik neki. Nagyobb a szabadság, igazán a természet részének érzem magam, teljesen más, mint pályán azon görcsölni 80x körben is, hogy B-nél jó irányban fordítom-e az akadályra, vagy hogy nem marad-e el a fara combraengedésnél.
2013. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A terep nagy jo helyen van kissé kullancsos!
2013. nov. 1. 23:25
 7/7 anonim ***** válasza:
annál jobb nincs is ott senki nem mondja mit csinálj nem néznek úgy mész és akkor amikor szeretnél... minden gond elmegy a friss levegő az apró zajok.. :) viszont oda kell figyelni ugyan is egy bokorból kiugró fácán egy melletted elfutó őz és komoly gondok is lehetnek ha a paci megijed! egyszóval teljesen más a fedelesnél...
2013. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!