Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleméyetek elről a...

Mi a véleméyetek elről a kötőfékről?

Figyelt kérdés

póninak vagy normál méretű lonak való?

(bocsi helyesírás miatt)


ez lenne: [link]


2013. nov. 1. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
biztos van minden méretben. de jó kötőféknek néz ki :)
2013. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szépnek szép, de ha a lónak nincsen olyan problémája, hogy érzékeny a bőre és kidörzsöli, vagy sokat van rajta kötőfék, akkor szerintem felesleges. 4000 ft-ért lehet már normális, használható kötőféket venni, aminek az orrszíja és a tarkószíja alá van varrva egy puha (fekete) anyag (bocsi, nem tudom jobban elmagyarázni), ami kényelmesebbé teszi a lónak a viseletét. De mindenki kénye-kedve szerint öltözteti a lovát :)
2013. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jónak néz ki,de az ár azért annyi ,mert dobnak hozzá egy vezetőszárat is.
2013. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem a vezetőszár hogy öszinte legyek nem tetszik én szerintem veszünk hozzá egy maszivabb vezetőszárat :) én mindig is ilyesmi kötöféket szeretem volna szóval az ára annyira nem zavar hiszen a lovamnak mindent megadok :)
2013. nov. 1. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:

2-es, és 3-as méretben van úgy nézem, vagyis nagyobb póni/közepes termetű ló/kisebb fejű ló és nagy ló méret. (A 3. méretet 160cm alatti lovakra árulják, de nekem a 175 cm magas nóniusz félvér lovamra simán jó volt, a 4-es meg kb leesett róla)


Én szeretem a bélelt kötőfékeket, mert nem dörzsöli ki, nem nyomja meg az orrát, nekem is ilyesmim van.

2013. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
[link] ezt vagy bármelyik Horze terméket tudom ajánlani ha kötőféket szeretnél nekem már régóta van ilyenem de cserélgetem is.. de lószállítóba ezzel kötöm meg nagyon tudom ajánlani ha a színe nem zavar kb ugyan olyanok :)
2013. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
viszont én a vezetőszárat csikókhoz használom inkább vagy felvezetéshez! én biztonsági csatos vezetőszárat ajánlanék!
2013. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) korábban már írtam hogy veszek egy strapa bírobb vezetőszárat :)
2013. nov. 2. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!